Zeltasakta: Cik aizņēmies, tik atdod

Arī Zelta Sakta ir starp tiem ātro kredītu sniedzējiem, kuri saviem klientiem piedāvā  tādu iespēju, kā pirmais kredīts bez procentiem. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi, Jums nebūs jāpārmaksā par savu kredītu, nebūs nekādi procentu maksājumi, vai jeb kādas citas slēptās izmaksas. Zelta Sakta saviem klientiem piedāvā pirmajā reizē aizņemties līdz 150 latiem, tā tad Jūs varat aizņemties 150 latus un arī atdot 150 latus, bez jebkādas pārmaksas.

Vai ir nepieciešami kādi papildus nodrošinājumi?

Zelta Sakta saviem klientiem nepieprasa nekādus papildus nodrošinājumus. Tas nozīmē, ka Jums nebūs nepieciešams domāt par to, ko Jūs varētu piedāvāt kā ķīlu. Tāpat nebūs nepieciešams meklēt galvotāju. Tas tādēļ, ka šis te aizdevums ir īstermiņa, jeb ātrais kredīts. Parasti Zelta Sakta par kredīta piešķiršanu, vai ateikumu informē 30 minūšu laikā no pieteikums saņemšanas brīža. Vienīgi tad, ja pieteikums ir saņemts ārpus Zelta Sakta darba laika, tad tas tiek izskatīts nākamās dienas rītā.

Tas tikai pierāda jau sen zināmu patiesību, ka Zelta Sakta domā par saviem klientiem un ir ieinteresēta par to, lai kredīts pie klienta nonāktu pēc iespējas ātrāk!