Vivus.lv ātrais kredīts

Vivus.lv ir viens no populārākajiem Latvijas aizdevējiem. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties ātro kredītu līdz EUR 1500 uz termiņu līdz 24 mēnešiem. Vivus.lv ir speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.

 Paņemt Vivus kredītu

Kas var saņemt Vivus.lv ātro kredītu?

Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Lai saņemtu Vivus.lv ātro kredītu, Tev būs nepieciešams bankas konts, mobilais telefons un e-pasts. 

Kāpēc aizņemties no Vivus.lv?

  • Kredīta summa līdz EUR 1500;
  • Atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem;
  • Pirmstermiņa naudas atmaksa bez soda procentiem;
  • Procenti par kredītu jāmaksā tikai par izmantotajām dienām;
  • Pirmstermiņa atmaksa – ietaupījums uz procentiem;
  • Saņemt var tikai 15 minūšu laikā;
  • Kredīts tiek izsniegts no 20 gadu vecuma;

Kā atmaksāt Vivus.lv ātro kredītu?

Tev ir jāveic visi ikmēneša maksājumi saskaņā ar grafiku. Ja nespēj veikt kredīta maksājumu, Tu vari pagarināt kredīta atmaksas termiņu un atlikt viena mēneša maksājumu. Lai pagarinātu kredīta atmaksas termiņu, Tev ir jāpārskaita pagarinājuma maksa uz Vivus.lv bankas kontu. Pagarinājuma maksa ir atkarīga no paņemtās kredīta summas un atmaksas termiņa. Pagarinājums dod iespēju atlikt kredīta pamata summas atmaksu.

Kad aizņemties Vivus.lv ātro kredītu?

VivusNoteikti var apgalvot, ka finanšu labklājība valstī nav tāda, kāda tā reiz bija. Algas ir samazinājušās, bet dzīvošanas izmaksas ir palikušas nemainīgas vai dažos gadījumos pat paaugstinājušās. Sakarā ar šo situāciju, naudas trūkums pirms algas dienas ir kļuvis par ierastu parādību. Ir veidi, kā cīnīties ar īslaicīgu naudas trūkumu. Piesakieties Vivus.lv kredītam. Vivus.lv ātrais kredīts var būt izdevīgs veids, kā tikt galā ar naudas trūkumu.

Ātrais kredīts bieži tiek dēvēti savādāk. Daži cilvēki tos dēvē par īstermiņa kredītiem, citi – par ātrajiem aizdevumiem vai naudas aizdevumiem. Šie aizdevumi ir galvenokārt īstermiņa, parasti tie tiek izsniegti uz laiku līdz 30 dienām. Dažos gadījumos, šis laiks var daudz lielāks. Vivus.lv ātro kredītu izsniedz uz laiku līdz 24 mēnešiem jeb 2 gadiem. Paredzēti personas steidzamas naudas vajadzību apmierināšanai, ātrais kredīts tiek piešķirts pēc klienta pasūtījuma. Vairāku vienkāršu prasību izpilde ir galvenie kritēriji, lai varētu izmantot ātrā naudas aizdevuma priekšrocības. Maksimālā summa, ko iespējams aizņemties, parasti tiek noteikta individuāli. Pārsvarā, summa, ko cilvēki var aizņemties no Vivus.lv ir no EUR 50 līdz EUR 1500.

Izdevīgākais Vivus.lv ātro kredītu aspekts ir to ātrā pieejamība. Bieži vien ir nepieciešama mazāk nekā viena stunda, lai iegūtu nepieciešamos naudas līdzekļus. Viena svarīga lieta, ko potenciālam ātrā kredīta ņēmējam vajadzētu ņemt vērā, ir – atbildīga aizņemšanās. Lai iegūtu naudu pāris minūšu laikā, ir ieteicams kredītam pieteikties Vivus.lv aizdevēja darba laikā. Tas palielinās iespēju iegūt naudu, cik ātri vien iespējams.

Vivus.lv kredīta apdrošināšana

Vivus.lv piedāvā saviem klientiem apdrošināt kredītus, kuru termiņš ir sākot no 4 mēnešiem. Labākais ir tas, ka apdrošināšana kredītam ir bez papildu maksas. Apdrošināšanu nodrošina AAS “BALTA”. Tas ir atbildīgi, jo ātrais kredīts vai patēriņa kredīts tiek apdrošināts. Vivus.lv kredītu apdrošināšana ir spēkā līdz aizdevuma atmaksai. Ja klients priekšlaicīgi ir izmaksājis aizdevumu, apdrošināšana vairs netiek piemērota. Uzziniet vairāk par kredītu apdrošināšanu savā lietotāja profilā.