Vivus.lv apdrošināšana

VivusAizvien vairāk kredītu ņēmēju pievērš uzmanību tam, lai izvēlētais aizdevums būtu drošs un aizņemšanās radītu pēc iespējas mazākus riskus, tāpēc Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties atbildīgi, noformējot aizdevumu apdrošināšanu.

Vivus.lv aizdevuma apdrošināšana ir bez maksas un tiek noformēta katram aizdevumam, kura atmaksas termiņš ir vismaz 4 mēneši. Šis pakalpojums tiek nodrošināts līdz pat noslēgtā kredīta maksājuma beigām un visā aizdevuma līguma darbības laikā, par to netiek iekasēta nekāda papildus maksa. Apdrošināšanu nodrošina AAS Balta, kas ir viena no lielākajām un pazīstamākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā.

Vivus.lv aizdevuma apdrošināšana bez papildu maksas

Konkrētā apdrošināšana darbojas brīžos, kad nelaimes gadījuma rezultātā iestājusies nāve vai invaliditāte. Iestājoties kādam no iepriekš minētajiem apdrošināšanas gadījumiem, apdrošināšanas kompānija apņemas segt ar aizdevumu saistītās izmaksas, tādējādi pasargājot Jūsu radiniekus un Jūs no nepatīkamām parādsaistībām, kavētu maksājumu vai neatmaksāta aizdevuma gadījumā. Apdrošināšana stājas spēkā no kredītlīnijas noslēgšanas – noformēšanas datuma, līdz pat aizdevuma atmaksai. Ja aizdevums tiek apmaksāts priekšlaicīgi, tad apdrošināšanas darbība beidzas līdz ar aizdevuma apmaksas veikšanu.

Šai aizdevuma apdrošināšanai netiek piemērots pašrisks, kas nozīmē to, ka iestājoties kādam no apdrošināšanas gadījumiem jeb riskiem, pret kuriem aizdevuma ņēmējs ticis apdrošināts, apdrošināšanas kompānija neatskaita kādu summas daļu, bet izmaksā visu apdrošināšanas līgumā noteikto atlīdzību.

Vivus.lv apdrošināšana ir derīga gandrīz visās pasaules valstīs, izņemot valstis, kurās ilglaicīgi notiek karadarbība vai uzturēties ir bīstami, piemēram, Afganistānā, Irākā, Sīrijā, Ziemeļkorejā, Somālijā un dažās citās valstīs.

Iestājoties kādam no apdrošināšanas gadījumiem, klientam vai tā radiniekiem ne vēlāk kā 15 dienu laikā kopš negadījuma ir jāiesniedz līgumā noteiktie dokumenti, lai apdrošinātājs, pēc iespējas ātrāk spētu nokārtot visas nepieciešamās formalitātes un izmaksāt apdrošināšanas atlīdzību.

Tā kā Vivus.lv aizdevuma apdrošināšana ir pilnībā bez maksa un no aizdevuma ņēmēja neprasa papildus izdevumus un laiku, lieku formalitāšu kārtošanai, tā sniedz unikālu iespēju ikvienam aizņemties droši un atbildīgi, jau laicīgi izslēdzot konkrētus, ar aizdevumu saistītus riskus. Izvēloties kredītu izsniedzēju, vajadzētu ņemt vērā ne tikai aizdevuma cenu un tā noformēšanas ātrumu, bet arī iespēju aizņemties droši un atbildīgi, it īpaši tad, ja kredīta summa mērāmam vairākos simtos vai pat tūkstošos un tās atmaksas termiņš ir ilgāks par 6 mēnešiem.

Aizdevēja Vivus.lv piedāvātās aizdevumu cenas un klientu apkalpošanas standarti jau ilgu laiku notur to populārāko un pieprasītāko kredītu devēju vidū, tāpēc, lai viestu vēl lielāku uzticību jau esošajos klientos un radītu iespēju aizņemties drošāk arī jaunajiem klientiem, aizdevējs, kā papildus bonusu, pie salīdzinoši izdevīgajiem aizdevuma nosacījumiem, pievienojis iepriekš minēto aizdevumu apdrošināšanu.

Apdrošināts aizdevums izslēdz tikai daļu no ar aizdevumu saistītiem riskiem, taču tas ļauj aizņemties atbildīgāk un justies drošāk.