Viszemākā cena kredīta atmaksas termiņa pagarināšanai

Kuram aizdevējam ir zemākā cena atmaksas termiņa pagarināšanai? Piedāvājam apskatīt AS „4finance” 2014. gada 7. oktobrī veikto pētījumu, kurš parāda, kuram aizdevējam ir zemākā cena kredīta atmaksas termiņa pagarināšanai.

Atmaksas termiņa pagarināšanas pētījums

Tabulā redzams, ka tiek apskatīta ātrā kredīta summa EUR 100 uz 14 un 30 dienā. Jāpiebilst, ka ātro kredītu aizdevēji visbiežāk piedāvā atmaksas termiņus pagarināt uz 7, 14 un 30 dienām.

SMScredit.lv atgādina, ka precīzu kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas maksu var noskaidrot SMScredit.lv kredīta kalkulatorā. SMScredit.lv ir līderis ātro kredītu tirgū, kurš spēj piedāvāt ne tikai zemāko cenu atmaksas termiņa pagarināšanai, bet arī atkārtota kredīta procentu likmei un soda procentu likmei.

Mūs visus reizi pa reizei piemeklē finanšu grūtības. Ar pasaules ekonomikas svārstībām, lielākā daļa cilvēku nespēj segt visus savus izdevumus tikai ar savu algu. Tātad, ja kādā brīdī Jums ir nepieciešama papildus nauda, labākais risinājums Jūsu rīcībā ir ātrie kredīti. Labākā lieta par šāda veida kredītiem ir tas, ka tos ir diezgan viegli iegūt. Viss, kas Jums jādara, ir jāpiesakās kredītam internetā. Problēma rodas sakarā ar ļoti lielo skaitu mājas lapu, kas ir pieejamas, tādēļ Jums ir ļoti uzmanīgi nepieciešams izvēlēties savu pakalpojumu sniedzēju. Jums vajadzētu izvēlēties aizdevēju, kam ir laba reputācija tirgū un kas saņem pozitīvas atsauksmes no klientiem. Tas noteikti varētu būt SMScredit.lv aizdevējs.