Viss par un ap tēmu SMS kredīti

Mūsdienās mobilais telefons ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu lielai daļai cilvēku. Šis komunikācijas rīks ļauj ne tikai ātri sazināties ar draugiem vai kārtot biznesa darījumus, bet, pateicoties tehnoloģiju attīstībai, arī neatliekamās situācijās ( piemēram, automašīnas remonts vai ārsta apmeklējums) aizņemties trūkstošos naudas līdzekļus, izmantojot nebanku kredītdevēju piedāvāto pakalpojumu “SMS kredīti”. Tieši iespēja salīdzinoši ātri un viegli aizņemties naudu ir galvenais iemesls, kāpēc SMS kredīti kļūst arvien populārāki.

Kāpēc izvēlēties šādu aizdevumu?

Dabbler.lv ātrie kredīti

SMS kredītiem ir šādas priekšrocības:

  • Tas ir viens no ātrākajiem un ērtākajiem veidiem, kā saņemt aizdevumu, nonākot negaidītās finansiālās grūtībās;
  • Tie ir noderīgi tad, ja nepieciešams aizņemties nelielu naudas summu uz neilgu laiku;
  • Pieprasītā SMS kredīta summa īsā laikā tiek pārskaitīta uz kredītņēmēja bankas kontu;
  • Tie tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma vai detalizētas informācijas sniegšanas par kredīta izmantošanas mērķiem.

Šādiem kredītiem ir raksturīgas augstas procentu likmes un īsi atmaksas termiņi, tādēļ, pieņemot lēmumu par šāda kredīta ņemšanu, ir nepieciešams izvērtēt to, vai kredīts tiešām ir nepieciešams, kā arī savas iespējas atmaksāt kredītu noteiktajā laikā.

Cik lielu summu var aizņemties?

SMS kredīti ir viens no ātro kredītu veidiem, tādēļ naudas summas, kuras aizdevēji piedāvā aizņemties, izmantojot šo pakalpojumu, parasti ir līdz 215 eiro pirmajā reizē un līdz 3000 eiro nākamajās reizēs. Atmaksas termiņš šādiem aizdevumiem parasti ir līdz 30 dienām/mēnešiem. Kredītdevēji piedāvā iespēju arī pagarināt kredīta atmaksas termiņu, bet jāņem vērā, ka tas ir maksas pakalpojums, kas palielina kredītsaistības.