ViaSMS.lv ātrais kredīts

ViaSMS ir atpazīstams un populārs īstermiņa kredīta sniedzējs Latvijā. ViaSMS aizdod ātro kredītu līdz EUR 700 uz termiņu līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu par 30 dienām. Pirmais kredīts līdz EUR 350 ir bez procentiem.

Aizņemties ātro kredītu no ViaSMS 

Paņemt ViaSMS kredītu

Aizpildi vienkāršu pieteikumu un gaidi atbildi no ViaSMS. Nauda uz Tavu bankas kontu pēc lēmuma par kredīta piešķiršanu tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā. Aizņemoties pirmoreiz, saņem kredītu līdz 350 eiro bez procentiem, bez komisijas maksas. Izvēlies ViaSMS ātro kredītu, lai saņemtu ātro kredītu līdz EUR 350 bez procentiem.

Kas var pretendēt uz ViaSMS ātro kredītu?

Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem.

Ātro kredītu var saņemt:

  • Latvijas Republikas iedzīvotāji;
  • Sākot no 20 gadiem;
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi;

Jums nav jāatstāj jūsu māja vai birojs, lai pieteiktos ViaSMS ātrajam kredītam internetā vai SMS kredītam internetā, ja jūtat naudas trūkumu. Ikreiz, kad jums ir nepieciešami papildu līdzekļi, lai apmaksātu rēķinus vai ikdienas izdevumus, ViaSMS ātrais kredīts internetā var būt lielisks veids, kā tikt ar to visu galā. Tomēr, jums ir jāatceras, ka tas ir īstermiņa kredīts, un jums tas ir jāatmaksā kopā ar tā procentiem (izņemot pirmo kredītu). Vienīgais veids, kā jūs varat izvairīties no lielākas summas maksāšanas iespējams tad, ja atmaksājiet ātro kredītu atpakaļ ļoti ātri, dažu dienu laikā.

Vai ātrie kredīti ir drošāki nekā bankas kredīti un citi kredīta veidi? Mēģinot atbildēt uz šo jautājumu, jāsaprot, ka atbilde meklējama ātro kredītu sniedzēju noteikumos un nosacījumos. Pārliecinieties, ka jūs zināt, cik lieli procenti tiek piemēroti kredītam, lai viss būtu skaidrs un vēlāk nerastos jautājumi. Kad jūs parakstāt līgumu par naudas aizņemšanos, jūs esat atbildīgs par tā noteikumu ievērošanu un summas atmaksu, tāpēc pārliecinieties, ka jūs visu esat pareizi sapratis.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu no ViaSMS
  • Pirmais kredīts līdz EUR 350 bez procentiem;
  • Iespēja pagarināt atmaksas termiņu;
  • Maksimāli ērta pieteikšanās;
  • Profesionāla apkalpošana;
  • Pirmstermiņa atmaksa bez soda procentiem;

Kad jūs saņemat ViaSMS ātro kredītu, jums ir jāatceras atmaksāt to vai pagarināt atmaksas termiņu tiklīdz ir pienācis atmaksas termiņš. Šo noteikuma ievērošana, māca jums atbildību, un attīsta vispārēju sajūtu par lietu darbību, esot pieaugušajam. Kamēr vien jūs aizņemsieties atbildīgi, ViaSMS ātrais kredīts internetā tikai 15 minūšu laikā ir lieliska iespēja palīdzēt jums un jūsu ģimenei izdzīvot grūtā finansiālā situācijā visdažādākajos gadījumos. Vēlreiz jāpiemin, ka tas ir tikai gadījumā, ja jūs aizņematies atbildīgi.