SMScredit.lv Lojalitātes programma

Vēlaties baudīt privilēģijas, aizņemoties atkārtoti? Nāciet pie SMScredit.lv, kas Jums var piedāvāt uzticības programmas sniegtos labumus!

SMScredit.lv

Kas īsti ir aizdevējs SMScredit.lv?

Šī kompānija Jums piedāvā izdevīgus, saprotamus un ērtus kredītus. Ir jau pierasts, ka mūsdienās ir iespējams saņemt aizdevumu ir iespējams pat 10 minūšu laikā pēc Jūsu pieteikuma apstiprināšanas. Tas ir obligāts punkts arī šeit – tiksiet apkalpots faktiski pāris minūšu laikā, ja esat pieteicies SMScredit.lv darba laikā. SMScredit.lv arī ir viens no vadošajiem ātro kredītu aizdevējiem Latvijā. Firma lepojas ar plašu klientu loku un ilggadēju starptautisku pieredzi, kas ļauj apdomīgi attīstīt biznesu.

Jūsu galvenā priekšrocība, izmantojot šo kredītu, ir tāda, ka nav nepieciešamas apgrūtinošas formalitātes. Nav vajadzīga izziņa no darba vietas, nedz arī galvojums, nedz ķīla. Gluži kā daudzi kreditori, arī SMScredit.lv ļauj pagarināt kredīta atmaksas termiņu par atsevišķu samaksu. Jums jebkurā brīdī ir iespējams aizņemties jebkādu Jums nepieciešamu summu robežās no 50 eiro līdz 425 eiro, un maksimālais kredīta atmaksas periods ir 30 dienas.

Kas ir SMScredit.lv Lojalitātes programma?

SMScredit.lv ļauj aizņemties pirmajiem klientiem bez procentu maksas. Šiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi, ir jāatdod tieši tikpat, cik tie aizņēmušies. Patīkami, ka SMScredit.lv izrāda rūpes arī par esošajiem klientiem, kuri izrādījuši precizitāti un uzticību, atdodot visus kredītus laicīgi. Tagad kompānija piedāvā Lojalitātes programmu. Tā ir labvēlīga pret pastāvīgajiem klientiem un nodrošina iespēju saņemt atlaides kredīta komisijas maksai līdz pat 20%, kas padara kredīta ņemšanu vēl izdevīgāku.

Iesniegt pieteikumu

Kā strādā Lojalitātes programma?

SMScredit.lv ir izveidojuši programmu, kurā ir trīs līmeņi: sudraba, zelta un platīna. Sudraba lojalitātes līmenis nodrošina 10% atlaidi Jūsu kredīta komisijas maksai, un Jūs šo līmeni iegūstat, sākot ar 4. kredītu. Nākamais līmenis ir zelta līmenis, kurš nodrošina 15% atlaidi komisijas maksai 5.un 6. kredītam. Trešais un visaugstākais līmenis ir platīna lojalitātes līmenis, kurš Jums piemēros 20% atlaidi visiem kredītiem, sākot ar 7., kuru būsiet paņēmis pie SMScredit.lv.

Vai visi kredīti ir atbilstoši, lai kvalificētos Lojalitātes programmai?

Nē, kredītam ir jāatbilst nosacījumiem, ko izvirza kreditors. Ir četri nosacījumi, kuriem jāatbilst kredītam, lai tas tiktu ieskaitīts kā nākamais pakāpiens Jūsu Lojalitātes programmas līmenī.

Apzinieties, ka kredīta summai jābūt vai nu lielākai, vai vienādai ar 100 eiro. Tas nozīmē, ka, ja būsiet paņēmis četrus 50 eiro kredītus, Jūs tik un tā nebūsiet sudraba lojalitātes līmeņa klients, jo Jūsu paņemtie kredīti neatbilst kvalifikācijas prasībām.

Jums kā aizņēmējam šis kredīts ir jāatgriež ne ātrāk kā pēc 14 dienām.

Svarīgi ir arī tas, ka kredīts ir jānoformē ne vēlāk kā 30 dienu (viena mēneša) laikā no iepriekšējā kredīta atmaksas. Turklāt šim iepriekšējam kredītam jābūt kvalificētam Lojalitātes programmai, tas ir, jāatbilst norādītajiem kritērijiem.

Un, visbeidzot, der ielāgot, ka Lojalitātes programmas atlaides nesummēsies ar citām īpašo piedāvājumu atlaidēm, ko piedāvā SMScredit.lv. Tomēr šīs citas atlaides joprojām varēsiet izmantot, Jums tikai jāņem vērā, ka kopā tās nesummējas.

SMScredit.lv

Ja mana paņemtā termiņš tiek pagarināts, vai šis kredīts kvalificējas Lojalitātes programmai?

Šajā jautājumā ir nianses. Ja šī kredīta summa nav mazāka par 100 eiro un tas tiek atdots ne ātrāk kā pēc 14 dienām, tad jā, šis kredīts kvalificējas Lojalitātes programmai un varat pilnvērtīgi izmantot tās iespējas.