SMScredit aizdevējs

SMScredit.lv ir AS “4finance Group” kredītdevējs, kurš piedāvā aizņemties ātro kredītu līdz EUR 425 uz termiņu līdz 30 dienām. SMScredit.lv piedāvā pirmo kredītu līdz EUR 300 bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. SMScredit.lv ātrais kredīts tiek izsniegts no 20 gadiem bez ķīlas, bez galvojuma, bez papildus prasībām.

SMScredit.lv ir zems ātro kredītu pieteikumu atteikumu procents, jo ātro kredītu var saņemt:

  • Sākot no 20 gadiem;
  • Ar pozitīvu kredītvēsturi;
Saņemt kredītu no SMScredit

Pieteikt SMScredit.lv kredītu

Nepieciešams tikai bankas konts, e-pasta adrese un mobilais telefons, lai varētu pieteikt ātro kredītu internetā dažu minūšu laikā. Ja Jums ir vismaz 20 gadi, neesat vecāks par 75 gadiem un ir tīra kredītvēsture – bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām, tad Jums pastāv iespēja saņemt SMScredit.lv ātro kredītu.

Kāpēc aizņemties no SMScredit.lv

Pirmais kredīts bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi. Tikai retais ātro kredītu sniedzējs piedāvā aizņemties jau pirmajā reizē līdz EUR 300.

Ātrais kredīts no 20 gadiem – tikai retais ātro kredītu sniedzējs piedāvā aizņemties ātro kredītu no 20 gadiem.

Akcijas un īpašie piedāvājumi – SMScredit.lv akcijas un īpašie piedāvājumi turpinās jau vairākus gadus, kuru ietvaros gan jaunie, gan vecie klienti var aizņemties izdevīgāk.

Iespēja pagarināt atmaksas termiņu – SMScredit.lv rūpējas, lai viņu klienti saglabātu nevainojamu kredītvēsturi – piedāvājot lielisku pakalpojumu „pagarināt kredīta atmaksas termiņu”.

Iespēja pieteikt ātro kredītu sev ērtā veidā – Ātro kredītu var pieteikt ne tikai internetā, bet arī zvanot vai dodoties uz Latvijas pasta filiāli.

Tie ir tikai daži iemesli, kāpēc aizņemties ātro kredītu no AS “4finance Group” kredītdevēja SMScredit.lv, kurš nodarbojas arī ar labdarību, kas atbalsta un veicina Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas.

Kā atdod SMScredit.lv ātro kredītu?

Atdod SMScredit.lv ātro kredītu laikā vai pagarini kredīta atmaksas termiņu. Jāpiebilst, ka ātro kredītu var atmaksāt pirms termiņa bez soda procentiem. Ātro kredītu iespējams atmaksāt internetbankā vai uzrādot pa pastu/e-pastu saņemto SMScredit.lv rēķinu: jebkurā bankā, jebkurā filiālē, visā Latvijas teritorijā, jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, jebkurā Narvesen kioskā. Ja jūti, ka nevarēsi atdot ātro kredītu līgumā paredzētajā laikā, izmanto iespēju atlikt kredīta atmaksu, kas ļauj atlikt kredīta pamata summas atmaksu. Ātrā kredīta pagarināšana Tev ir jāveic vēl pirms pienākušas kredīta atdošanas termiņa beigas. Par veiksmīgu kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu SMScredit.lv Tevi informēs, nosūtot īsziņu.

Ir radušies jautājumi?

SMScredit ātrais kredīts internetā

Uzdod sev interesējošu jautājumu par SMScredit.lv! Ja nepieciešams, sazinies ar SMScredit.lv zvanot, rakstot vai izmantojot, kādu no piedāvātajiem saziņas veidiem. SMScredit.lv strādā katru dienu no 7 rītā līdz 11 vakarā (7.00-23.00).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.