SMS kredīts

Tas ir ātrais kredīts, kuram pieteikums tiek nosūtīts ar īsziņas palīdzību. SMS kredīts ir populārs kredīts internetā, kuru var saņemt dažu minūšu laikā. Tāpat ātro kredītu var pieteikt no lietotāja profila vai zvanot klientu konsultantam. Lai pieteiktos SMS kredītam, kredītam zvanot vai no lietotāja profila, nepieciešams aizpildīt vienkāršu reģistrāciju.

Pieteikties SMS kredītam nosūtot SMS

SMS kredīts

Izvēlies kredīta devēju un piesaki kredītu! SMS kredītu 15 minūšu laikā var saņemt – izpildot 3 vienkāršus soļus: Reģistrējies un izvēlies kredīta summu un termiņu,  Apstiprini profilu un saņem naudu.

Piesaki ātro kredītu internetā sev ērtā veidā:

  • No lietotāja profila;
  • Nosūtot SMS;
  • Zvanot;

Jūsu kredīta pieteikums saņemt SMS kredītu var tikt noraidīts, ja Jums ir kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības. Šajā gadījumā, Jums nāksies apsvērt citas alternatīvas. Jums vajadzētu atrast citu vietu, kur aizņemties nepieciešamo naudas summu.

Kas var aizņemties SMS kredītu?

  • Latvijas iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi);
  • Pilngadīgas personas (sākot no 18 gadiem);
  • Ar nevainojamu kredītvēsturi (bez pārkāptām parādsaistībām);
Kad aizņemties SMS kredītu?

Ir dienas, kad neskatoties uz to, cik ļoti cenšaties kontrolēt savus tēriņus, pēkšņi un neparedzēti izdevumi Jūsu plānus izjauc. Būs dienas, kad šādi tēriņi pārsniegs Jūsu iespējas un Jūsu budžets vairs nespēs ar tiem tikt galā. Daļa cilvēku šādiem gadījumiem izveido uzkrājumu kontu, citiem ir draugi vai ģimene, pie kuriem vērsties. Savukārt citi ļoti veiksmīgi izmanto SMS kredītus kā lielisku papildus nepieciešamo līdzekļu avotu. SMS kredītu pieteikšanās formu ērtums, nekādu formālu interviju, nekāds attiecību risks, overdrafts un kavējuma maksa padara SMS kredītus par ārkārtīgi ērtu un vieglu papildus naudas avotu.

Kas tad īsti ir SMS kredīts?

SMS kredīts ir īstermiņa skaidras naudas aizdevums, kas tiek pārskaitīts tieši uz Jūsu bankas kontu, kurš tiek norādīts reģistrācijas laikā. Šāda nauda var ļoti palīdzēt starp algu periodā, kad Jums pieejamie līdzekļi vienkārši nav pietiekoši, lai segtu ārkārtas izmaksas. Šāda SMS kredīta mērķis ir dot piekļuvi ātri pieejamiem līdzekļiem, lai segtu neatliekamas izmaksas. Nauda tiek ieskaitīta tieši Jūsu privātajā bankas kontā, tādēļ Jums nav jāgaida, lai veiktu steidzīgos maksājumus. Kopējā aizdotā summa kopā ar aizdevuma maksu jeb procentiem ir jāatmaksā izvēlētajā termiņā. Jāpiebilst, ka pastāv iespēja aizņemties kredītu bez maksas (bez procentiem, bez komisijas maksas).

Pilnīga informācija, pieņemot lēmumus, veicinās Jūsu finansiālos panākumus. Ātrie SMS kredīti darbojas lieliski ārkārtas situācijās, bet Jums būs nepieciešami ienākumi nākotnē, lai parādu atmaksātu. Zināšanas ir spēks un motivācija atmaksāt SMS kredītu laikā tas ir, kas padara īstermiņa aizdevumu par lielisku iespēju godīgiem cilvēkiem, kas nonākuši ārkārtas situācijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.