Privātums

Privātuma politika nosaka veidus, kā dabbler.lv interneta vietne iegūst informāciju un kādas darbības tas veido, lai šāda informācija netiktu izpausta finansiālās un personīgās drošības nodrošināšanas dēļ. Dabbler.lv interneta vietne savu klientu informāciju uzglabā drošā veidā. Lai informācija tiktu izpausta trešās puses uzņēmumiem, klientiem informācijas izpaušanai ir jāpiekrīt. Dabbler.lv nav atbildīgs par trešo pušu veiktajām darbībām vai tajās spēkā esošajām privātuma politikām.

Sīkdatnes

Dabbler.lv interneta vietni ir viegli izmantot, ja ir ieslēgta sīkdatņu lietošana. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai padarītu Jūsu darbu vienkāršāku, bet, ja nevēlaties, lai Jūsu darbības dabbler.lv interneta vietnē tiktu reģistrētas, Jūs varat aizliegt sīkdatņu lietošanu. Sīkdatnes palīdz izprast, vai tā klientiem patīk vai nepatīk un izveidot piedāvājumu tā, ka tas sakristu ar klienta uzvedības modeli. Vienkārši runājot, mēs to izmantojam, lai uzlabotu savu interneta vietni,

Drošība

Dabbler.lv interneta vietne ir veikusi dažādus drošības pasākumus. Tāpēc mums ir iespējams droši glabāt uz servera esošo informāciju. Arī klientam pašam jābūt piesardzīgam! Šī iemesla dēļ Jums savā datorā jāuzstāda programmatūra, kas cīnās ar vīrusiem un kaitīgām programmām.

Finanšu attiecības

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Dabbler var būt finansiālas attiecības ar kādu no pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodami Dabbler interneta vietnē.

Tiesiskās darbības

Saskaņā ar mūsu privātuma politiku, jebkura šeit minētā informācija netiks izpausta, lai gan var būt gadījumi, kur šādu informāciju pieprasa kompetentas varas iestādes izmeklēšanas ietvaros. Šajā gadījumā mūsu pienākums ir izpaust pieprasošajai iestādei šādu informāciju. Tāpat mēs varam šādi rīkoties.

Labojumi

Nolemjot mainīt savu privātuma politiku, mēs šādu informāciju publicēsim mūsu interneta vietnē, kā arī citās vietās, kuras mēs uzskatām par piemērotām šim nolūkam, lai informētu Jūs par to kā mēs iegūstam, izmantojam un kādos apstākļos Jūsu informāciju izpaužam.

Mēs saglabājam tiesības veikt izmaiņas mūsu Privātuma politikā jebkurā laikā, publicējot labotos noteikumus mūsu interneta vietnē, tāpēc iesakām to apmeklēt regulāri.  Visas izmaiņas automātiski stājas spēkā pēc tam, kad tās tikušas publicētas mūsu vietnē.