Pirmais kredīts bez maksas – 2019. gadā

Pirmais kredīts bez maksas nozīmē to, ka aizņemoties pirmoreiz, nebūs jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksas. Pirmais kredīts par brīvu – atdod tik, cik aizņēmies!  Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 100. Jūsu kopējās izmaksas (nepārkāpjot līguma nosacījumus) – 0.01 EUR, ko nepieciešams pārskaitīt aizdevējam reģistrācijas laikā.

Pirmā kredīta piedāvājums pieejams tikai aizņemoties pirmo reizi. Jūs variet saņemt vairākus kredītus bez % maksas, ja katru reizi aizņemsieties pie aizdevēja, kura kredītus neesiet izmantojis. Aizdevēji ir sarindoti nejaušā secībā.

Kur aizņemties pirmo kredītu bez maksas

Pirmie kredīti bez % maksas dod Jums iespēju pirmo reizi aizņemties no zemāk esošajiem aizdevējiem pilnīgi bez procentu maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Aizdevējs Atmaksā tik, cik aizņēmies Izmaksas GPL Pirmā kredīta summa Pirmais kredīts Vecums Maksimālā summa Aizņemties
Bino.lv ātrie kredīti Pirmais kredīts bez maksas € 0.01 179% līdz 500 0% 20 – 75 500 Paņemt ātro kredītu
Crediton aizdevējs Pirmais kredīts bez maksas € 0.01 179% līdz 215 0% 20 – 70 1000

Paņemt ātro kredītu
SMScredit.lv ātrie kredīti bez procentiem Pirmais kredīts bez maksas € 0.01 179% līdz 215 0% 20 – 75 215 Paņemt ātro kredītu
Ondo ātrie kredīti Pirmais kredīts bez maksas € 0.01 179% līdz 215 0% 20 – 75 215 Paņemt ātro kredītu
Ferratum aizdevējs Pirmais kredīts bez maksas € 0.01 179% līdz 350 0% 21 – 75 400

Paņemt ātro kredītu
Viasms aizdevējs Pirmais kredīts bez maksas € 0.01 179% līdz 3000 0% 20 – 70 3000

Paņemt ātro kredītu
Greencredit aizdevējs Pirmais kredīts bez maksas € 0.01 179% līdz 350 0% 21 – 75 425

Paņemt ātro kredītu

Apskati aizdevējus, kuri piedāvā aizņemties pirmo kredītu bez maksas un aizņemies bez procentiem un komisijas maksas.

Aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Jums būs jāatdod tie paši EUR 100. Piemērs parāda, ka kredīts NETIEK APLIKTS ar procentiem vai komisijas maksu par kredīta izmantošanu.

Kas var saņemt pirmo kredītu bez maksas?

Lai saņemtu pirmo kredītu bez maksas, nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Tas nozīmē, ka Jums nepieciešama nevainojama kredītvēsture, lai varētu pieteikties un saņemt apstiprinājumu par kredīta piešķiršanu. Vecums, kādā tiek izsniegts pirmais kredīts bez maksas ir 18 gadi. Lai varētu pieteikties kredītam un saņemt naudu, nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Bezmaksas kredīta saņemšanai Tev nav vajadzīgi nekādi dokumenti, nekādas ķīlas un galvojumi. Pirmais kredīts bez maksas ir maksimāli vienkāršs, ātrs un ērts kredīts, kuru var saņemt pat 10 līdz 20 minūšu laikā.

Kā atrast pirmo kredītu bez maksas?

Apskati mūsu salīdzināšanas tabulu, kurā atrodami aizdevēji, kuri piedāvā bezmaksas kredītu aizņemoties pirmoreiz. Salīdzināšanas tabulā redzami ne tikai aizdevēji, kuri izsniedz pirmo kredītu bez maksas, bet arī bezmaksas kredīta summas. Bezmaksas kredīta summa ir atkarīga no izvēlētā aizdevēja. Jūs varat aizņemties kredītu bez maksas no pāris eiro līdz pat 100 eiro, 300 eiro un pat vairāk eiro. Salīdzini Latvijas aizdevējus, izvēlies savām prasībām atbilstošāko un piesakies bezmaksas kredītam jau tagad.

Kāpēc aizņemties pirmo kredītu bez maksas?
  • Ātrais kredīts bez procentiem;
  • Maksimāli vienkārša pieteikšanās;
  • Ātrais kredīts bez ķīlas;
  • Ātrais kredīts bez komisijas maksas;
  • Ātrais kredīts bez galvojuma;
  • Ātrais kredīts tikai 15 minūšu laikā;
  • Profesionāla apkalpošana;
  • Ātrais kredīts no 18 gadiem.
Pirmais kredīts FAQ

Cik daudz naudas piedāvā pirmie kredīti bez procentu maksas?

Pirmie kredīti tiek izsniegti salīdzinoši nelielās naudas summās. Jūs variet aizņemties no 5 līdz 300 eiro pilnīgi bez procentiem. Summa, ko iespējams saņemt ir atkarīga no izvēlētā aizdevēja (skat. Tabulā augstāk „Pirmā kredīta summa”).

Kādus dokumentus nepieciešams sagatavot?

Pirmā kredīta saņemšanai no šiem aizdevējiem nav nepieciešami ne dokumenti, ne galvotājs, ne ķīla. Nepieciešams mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Cik ātri tiek pieņemts lēmums?

Par kredīta piešķiršanu vai atteikumu lēmums tiek pieņemts dažu minūšu laikā.

Kam pieejami pirmie kredīti bez procentu maksas?

Pirmie kredīti bez procentu maksas tiek izsniegti Latvijas iedzīvotājiem no 20 līdz 75 gadiem (skat. tabulā augstāk “Vecums”) ar pierādāmiem pastāvīgiem ienākumiem, kuriem nav pārkāptu parādsaistību.

Kāpēc kredīts tika atteikts?

Pirmie kredīti bez % maksas tiek atteikti, ja cilvēki ir nonākuši parādnieku reģistros (slikta kredītvēsture), neatbilst aizdevēja prasītajam vecumam vai reģistrācijas laikā ir norādīti kļūdaini nepatiesi dati.

Kad esi rūpīgi izvērtējis visu informāciju, vari pieteikties nepieciešamajam aizdevumam. Tas izdarāms internetā, apmeklējot izvēlētā aizdevēja mājas lapu. Aizņemoties pirmo reizi, nāksies veikt reģistrāciju, samaksājot arī reģistrēšanās maksu EUR 0,01 apmērā. Būtiski to darīt no tā bankas konta, uz kuru tiks gaidīts piešķirtais aizdevums. Kad tas izdarīts, atliek norādīt vēlamo kredīta summu un termiņu, un nosūtīt pieprasījumu.

Būtiski, ka kredītam iespējams pieteikties jebkurā sev ērtā laikā. Pieteikums gan tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros, tomēr tas prasīs pavisam maz laika, un, pozitīvas atbildes gadījumā, sev nepieciešamo aizdevumu saņemsi vien dažu minūšu laikā.

Papildus tam Jūs atklāsiet, ka bezmaksas kredīti nav pieejami tikai ierobežotam skaitam cilvēku. Bezmaksas kredītu pakalpojumus var izmantot arī cilvēki, kam ir gadījuma darbi un tiem, kas nestrādā, jo ātro kredītu var saņemt bez darba vietas. Pārliecinieties, ka esat izlasījis ātro kredītu sniedzēju noteikumus un līgumu – tas ir svarīgi, lai vēlāk nepiedzīvotu ar to saistītus sarežģījumus. Būtībā, šie bezmaksas kredīti ir paredzēti tam, lai palīdzētu cilvēkiem izdzīvot un risināt nelielas finansiālas problēmas, gadījumos, kad viņiem trūkst naudas, tāpēc nepiesakieties tiem, ja jūs nevarēsiet atmaksāt tos pilnā apmērā.