Patēriņa kredīti bez ķīlas

Naudas summasAtšķirība starp patēriņa kredītu bez ķīlas un standarta kredītu ir tāda, ka aizņēmējam nav jāieķīlā nodrošinājums pret kredīta summu. Izmantotais kredīta nodrošinājums var būt mājoklis, auto, zeme, laiva, un daudzas citas materiālas vērtības. Vairumā gadījumu, aizņēmējs iesniedz savas mājas īpašumtiesības kā nodrošinājumu kredītam. Izvēloties patēriņa kredītu bez ķīlas, aizņēmējs var neuztraukties, jo viņam nav jāieķīlā kāds savs īpašums, lai iegūtu kredītu.

Tomēr iegūt patēriņa kredītu bez ķīlas bieži vien ir grūtāk nekā iegūt kredītu pret ķīlu. Tā kā aizdevējs neprasa nodrošinājumu, bieži vien Jums ir nepieciešami noteikti ienākumi, lai iegūtu kredītu. Šī iemesla dēļ daži cilvēki nespēj pretendēt kredītam bez ķīlas. Ja Jums ir laba kredītvēsture, ienākumi un Jums ir vajadzīgs kredīts, iegūt kredīta apstiprinājumu vajadzētu būt vieglāk par vieglu.

Vai patēriņa kredītiem bez ķīlas ir augstas procentu likmes?

Sakarā ar iesaistīto risku, aizdevēji, kas piedāvā kredītus bez ķīlas, bieži iekasē nedaudz augstākus procentus nekā aizdevēji, kas piedāvā kredītus pret ķīlu. Bet, ja Jūs vēlaties kredītu, kas neprasa nodrošinājumu no Jūsu puses, kredīts bez ķīlas ir Jūsu labākā izvēle. Rūpīgi meklējot, ir iespējams atrast patēriņa kredītus bez ķīlas ar diezgan saprātīgām procentu likmēm.

Apstiprināšana un atmaksa

Pēc apstiprināšanas, aizņēmējs parasti var saņemt kredītu jau dažu stundu laikā vai pat mazāk, atkarībā no aizdevēja. Tāpat atšķiras arī atmaksas periodi. Vispārīgi atmaksas termiņi patēriņa kredītiem bez ķīlas ir līdz 10 gadiem.

Vai tas nozīmē, ka patēriņa kredīti bez ķīlas nav ne mazākajā ziņā riskanti aizņēmējam?

Visiem aizņēmējiem ir jāpaliek uzticīgiem savām atmaksas saistībām neatkarīgi no tā, vai viņi izvēlas kredītu bez ķīlas vai kredītu pret ķīlu. Ņemiet vērā, ka, ja Jūs apzināti nepildāt savas saistības, Jūsu aizdevējs, protams, ziņos parādu piedzinējiem. Tā kā kredītu summas bieži vien ir diezgan lielas, daudzi aizdevēji iesūdzēs Jūs tiesā, lai atgūtu savu naudu. Tas noteikti kaitēs Jūsu kredītvēsturei. Dažos gadījumos, tiesa var piešķirt aizdevējam tiesības likvidēt īpašumu, kas Jums pieder, lai saņemtu savu naudu, ja Jūs esat atzīts par vainīgu apzinātā maksājumu neveikšanā. Lai izvairītos no sarežģījumiem, vislabāk ir ņemt Jūsu atmaksas saistības nopietni un pieturēties pie tā, kas ir noteikts Jūsu kredīta līgumā.