Ondo.lv Tā gadās, 8. Sērija

Jauns gads atnesis jaunas iespējas, taču ziema ir pamatīgi patukšojusi tev maciņu un tik ļoti nepieciešamajam mazliet pietrūkst? Nenokar burkānu un ņem talkā Ondo.lv draudzīgu īstermiņa aizdevēju, kas tev pirmo aizdevumu līdz 300 eiro izsniegs ar 100% atlaidi komisijas maksai un komisijas maksu samazinājis tā, ka sniegavīrs kājām gaisā aiz sajūsmas. Tā ir stabila atbilde akrobātiskiem tēriņiem.

Pieteikties Ondo.lv ātrajam kredītam var te pat internetā, un šis process neaizņem vairāk par 10 minūtēm.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pieteikties aizdevuma, ir Ondo.lv kredītu kalkulatorā norādot Jums nepieciešamo naudas summu, kā arī vēlamo atmaksa termiņu un klikšķinot uz aktīvo pogu ar uzrakstu „Saņemt naudu”. Pēc šo darbību veikšanas Jums būs jāaizpilda neliela reģistrācijas forma, kurā norādīto informāciju aizdevējs ņems vērā pieņemot lēmuma par konkrētā aizdevuma piešķiršanu.

Kad aizdevuma pieprasījums būs iesniegts, Ondo.lv darbinieki 10 minūšu laikā sniegs atbildi par kredīta piešķiršanu vai noraidīšanu.

Svarīgi, lai reģistrācijas formā norādītā informācija būtu precīza un patiesa, jo bieži vien par vienīgo iemeslu aizdevuma atteikuma kļūst nepatiesas informācijas norādīšana reģistrācijas formā.

Lai saņemtu Ondo.lv ātro kredītu:

  • Jums jābūt pastāvīgajam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 – 75 gadiem. Aizdevums tiek izsniegts arī nepilsoņiem, kuriem Latvijas valsts piešķīrusi personas kodu.
  • Aizdevuma saņemšanai nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un aktīvs mobilā telefona numurs, saziņas veikšanai.
  • Jūs nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku reģistrā, kā arī kavējis maksājumu veikšanu.

Ondo.lv atrodama plaša informācija un video pamācības, kas ļauj aizņemties ātri un droši!