Ondo.lv Tā gadās. 7. Sērija

Ziema tevi pārsteigusi nesagatavotu un kopā ar aukstumu Salatēvs atnesis arī neparaudzētus tēriņus? Neļauj izsalkušiem tēriņiem sabojāt noskaņojumu un ņem talkā Ondo.lv – draudzīgu īstermiņa aizdevēju, kas tev pirmo aizdevumu līdz 300 eiro izsniegs ar 100% atlaidi aizdevuma komisijas maksai. Tā ir prātīga atbilde ziemas tēriņiem.

Ondo.lv ir samērā jauns, taču ļoti progresīvs nebanku aizdevēja zīmols, kas piedāvā ātros kredītus, par saprātīgām cenām.

Ondo.lv ātrā kredīta noformēšana ir pēc iespējas vienkāršota un padarīta saprotama ikvienam. Aizdevējs piešķir ātros kredītus no 50 līdz 300 EUR apmērā, ja aizņematies pirmo reizi, savukārt no 50 – 425 EUR apmērā, ja pie šī kredītdevēja aizņematies atkārtoti. Tā kā šis ir ātrais kredīts, tā atmaksa jāveic vienā maksājumā un atmaksas termiņi tiek piedāvāti robežās no 10 līdz 30 dienām.

Kā patīkams bonuss jaunajiem klientiem, tiek piedāvāts bezprocentu maksas aizdevums, par kura saņemšanu nav jāmaksā komisijas maksa un veicot aizdevuma atmaksu klients var atgriezt tieši tik lielu naudas summu cik aizņēmās, nepārmaksājot ne centa. Bezmaksas aizdevums par procentiem pieejams, aizņemoties līdz pat 300 EUR ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.