Ondo.lv Tā gadās. 4. Sērija

Liktenis tev piespēlē lielisku iespēju tieši tad, kad esi pilnīgi tukšā. Garāmgājējs sola aizdot, bet šķiet viņa nodomi nav tīri, iepriecini sevi ar Ondo.lv – draudzīgu īstermiņa aizdevēju, kas tev pirmo aizdevumu līdz 300 eiro izsniegs bez maksas un bez slēptiem nosacījumiem. Tā ir jauka atbilde liktenīgiem tēriņiem.

Dzīve ir pilna pārsteigumu un no ondo.lv kredītu kompānijas pieredzes ir skaidrs, ka bieži vien šie pārsteigumi mēdz būt negatīvi.

Lai veiksmīgi izdzīvotu no algas līdz algai, dažreiz ir nepieciešams aizdevums. Tas, kad Tu nonāc situācijā, kur bez ātrā kredīta nav iespējams iztikt, noteikti izvēlies ondo.lv aizdevumu. Tev ir iespēja saņemt līdz 300 eiro bez aizdevuma procentiem. Atmaksā tikpat, cik aizņēmies.

Ondo.lv ir draudzīga kredītu kompānija, kas palīdz cilvēkiem un klientiem, kuri nespēj laicīgi atmaksāt aizdevumu. Atšķirībā no citām ātro kredītu kompānijām ondo.lv ātrais kredīts ir pieejams visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir pilngadīgi.

Ātro kredītu izsniegšanas vecuma nosacījumi

Galvenais ir laicīgi atmaksāt aizdevumu, jo pretējā gadījumā Jums būs jāpagarina aizdevuma atmaksas termiņš. Jāpiemin, ka pēdējo gadu laikā, ātro kredītu kompānijas ir palielinājušas minimālo aizdevuma piešķiršanas vecumu. Ja kādreiz gandrīz visas kredītu kompānijas piedāvāja saņemt ātro kredītu no 18 gadu vecuma, tad tagad lielākā daļa izsniedz aizdevumu tikai no 19 vai 20 gadiem. Ondo.lv izsniedz kredītus no 20 gadu vecuma, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos! Atsevišķas kredītu kompānijas piešķirs ātro kredītu personām, kas ir vismaz 21 gada vecumā. Līdz ar minimālā aizdevuma izsniegšanas palielināšanu, palielinājies atbildīgu kredītu ņēmēju statistika. Tas tikai pierāda to, ka kredītu ņēmēji zem 19 gadiem vēl nav gatavi uzņemties nopietnas kredītu saistības. Tas nav teikts par visiem, jo Latvijā ir patstāvīgi un finansiāli nobrieduši cilvēki vai jaunieši, kuri vēl nav sasnieguši pilngadības vecumu.