Ondo.lv Tā gadās. 3. Sērija

Tu kā prātīgs Ziemassvētku vecītis esi visu saplānojis līdz pēdējai kapeikai, kad pēkšņi uzrodas negaidīti tēriņi, piemirstu radu izskatā. Sūti tos bekot! Ne jau radus, bet tēriņus. Ar Ondo.lv – jaunu un draudzīgu īstermiņu aizdevēju, kas tev pirmo aizdevumu līdz 300 eiro izsniegs bez maksas. Tā ir jauka atbilde negaidītiem tēriņiem.

Ātrais kredīts

Ondo.lv ir viena no populārākajām un pazīstamākajām ātro kredītu kompānijām Latvijā. Ondo.lv ātrais kredīts veiksmīgi darbojās jau vairāk vairākus gadus un ir veicis profesionālu sadarbību ar tūkstošiem klientu visā Latvijā. Arī pie Ondo.lv aizdevēja – ātrā kredīta, Tev ir iespēja aizņemties naudu sākot no 50 eiro līdz 425 eiro. Aizdevums virs 300 eiro ir pieejams tikai tad, kad aizņemies atkārtoti. Savukārt kredītu ņēmējiem, kuri aizņemas pirmo reizi, ir iespēja saņemt aizdevumu līdz 300 eiro bez procentu maksas.

Kādi ir populārākie iemesli kāpēc cilvēki izvēlās ondo ātro kredītu?

Populārākie iemesli, kāpēc kredītu ņēmēji izvēlās aizņemties naudu no ondo.lv ātrā kredīta ir gan ikdienas tēriņu segšanai, gan arī ikmēneša maksājumu veikšanai. Populāri aizņemties ondo.lv ātro kredītu ir tad, kad Tu jau kavē citu rēķinu laicīgu atmaksu, bet ne kredītu rēķinu.

Lai izvairītos no soda naudas, kas tiek piemērota par rēķinu kavēto laika periodu, cilvēki izvēlās aizņemties ātro kredītu bez procentiem.

Citreiz gadās, ka lielveikalos ir atlaide kādai sen kārotai precei, taču līdz algai vēl mazliet jāpagaida. Šādās situācijās cilvēki mēdz izvēlēties ondo.lv aizdevumu, jo tas ļauj ietaupīt naudu iegādājoties sev tīkamo preci ar atlaides cenu. Ja Tev būtu jāgaida līdz algai, iespējams, ka atlaide jau būtu beigusies vai visas preces izpirktas.