Ondo.lv Tā gadās. 2. Sērija

Tu dzīvo savu rūpīgi saplānoto dzīvi un atliek tikai uz brīdi novērsties, kad tēriņi ieaug mākoņos. Pūt tos prom ar Ondo.lv – jaunu un draudzīgu īstermiņa aizdevēju, kas tev pirmo aizdevumu līdz 300 eiro izsniegs bez 0% maksas. Tā ir draudzīga atbilde augošiem tēriņiem.

Kādam mērķim Tu izmantosi ātro kredītu?

Piesakoties Ondo.lv ātrajam kredītam, Tev nebūs jānorāda, kādam mērķim šis aizdevums tiks izmantots, tomēr vienmēr atceries, ka ātrie kredīti ir paredzēti īpašas nepieciešamības gadījumos un tos nevajag izmantot kā regulāru papildus naudas iegūšanas veidu. Ondo.lv ātro kredītu var izmantot kā savienojumu starp divām algām, nevis, lai iegādātos mēteli vai rokassomiņu no jaunākās kolekcijas.

Vai varēsi atmaksāt ātro kredītu laikā?

Ondo.lv

Pirms pieteikšanās aizdevumam, izvērtē, vai, saņemot nākamo algu, būsi spējīgs atmaksāt kredītsaistības. Ja tomēr to izdarīt nevarēsi, zini, ka Ondo.lv ir izstrādājis politiku kā palīdzēt saviem klientiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās. Ja esi konstatējis, ka nevarēsi atmaksāt kredītu laikā, Tev nepieciešams:

  • Sazināties ar Ondo.lv klientu apkalpošanas centru un informēt aizdevēju par savu situāciju;
  • Noteikti neizmantot citu aizdevumu šī kredīta nomaksai;
  • Pārskatīt savu budžetu un meklēt veidu, kā ietaupīt.

Ondo.lv saviem klientiem piedāvā arī iespēju atlikt kredīta pamatsummas atmaksu uz 30 dienām, samaksājot kredīta pagarināšanas maksu. Pats galvenais, nonākot grūtībās atmaksāt kredītu laikā, ir censties rast risinājumus, jo pretējā gadījumā soda procenti par nenomaksāto aizdevumu pieaugs ļoti strauji.

Ondo.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tādēļ vari būt drošs par to, ka aizdevumu ņemsi pie atbildīga aizdevēja., Tavs uzdevums ir būt tikpat atbildīgam kredītņēmējam!