Ondo.lv Tā gadās, 17. sērija, Lojalitātes jaunumi

Ondo.lv Tā gadās, 17. sērija

Konkrētais reklāmas rullītis vēsta par to, ka ir lieliski jaunumi sakarā Ondo.lv lojalitātes punktiem. Sākot ar 18.06.2018 Ondo.lv dubultos Lojalitātes programmas punktus gan esošiem, gan jauniem klientiem. Piedāvājums spēkā jauniem pieteikumiem, kuri veikti laika posmā no 18.06.2018 līdz 31.07.2018.

Kas ir Lojalitātes programma – Ondo.lv?

Ar lojalitātes programmu krāj punktus un iegūsti atlaidi komisijas maksai līdz pat 100%. Tas nozīmē, ka laika gaidā iespējams iegūt atkārtotu aizdevumu ar 100% atlaidi komisijas maksai. Katrs paņemtais aizdevums un laikā atdotais aizdevums nodrošinās punktus. Avots.

Pirms aizņemšanās ir svarīgi izskatīt vairāku kredītu kompāniju piedāvājumus, jo tādā veidā Jums ir iespēja salīdzināt tos un izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu. Ir ieteicams aizņemties naudas summu, kas nepārsniedz 40% no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Tādā veidā būsiet spējīgs atmaksāt aizdevumu bez grūtībām un īpaši neko nemainot savā dzīvē. Liela daļa cilvēki izmanto ātros kredītus bez procentiem, taču aizņemas pārāk daudz, tāpēc nespēj visu laicīgi atmaksāt. Aizņemies atbildīgi!