Ondo.lv Tā gadās, 10. Sērija

Tu baudi pikniku pie dabas krūts, kad pēkšņi pārsteidz negaidīti izdevumi. Neļauj zvērīgiem tēriņiem visu sabojāt un aicini talkā ondo.lv – draudzīgu īstermiņa aizdevēju, kas spītīgi neņems no tevis komisiju par pirmo aizdevumu līdz 300 eiro. Iespējams tāpēc 9 no 10 klientiem būtu gatavi ieteikt ondo.lv saviem draugiem. Ondo.lv ir īstā atbilde zvērīgiem tēriņiem.

100% atlaide pirmā kredīta komisijas maksai

Ātro kredītu nozares īpatnība ir tā, ka kreditori saviem jaunajiem klientiem piedāvā iespēju pirmo reizi aizņemties kredītu bez pārmaksas, piemēram, Ondo.lv pirmais kredīts bez procentiem nozīmē to, ka Tu vari aizņemties līdz pat 300 eiro uz 30 dienām un par šī aizdevuma izmantošanu Tev netiks piestādītas ne komisijas, ne procentu maksas, līdz ar to pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tieši tik liela summa, kādu Tu sākotnēji aizņēmies. Šāda iespēja ļauj Tev tik galā ar neparedzētiem izdevumiem bez papildus izmaksām.

Pirmais kredīts bez pārmaksas – kas Tev jāzina?

Situācijas, kuru atrisināšana negaidīti prasa papildus līdzekļus, ikdienā notiek bieži – nepieciešamība izraut gudrības zobu, iegādāties ziemas zābakus, saremontēt automašīnu, iegādāties zāles u.c.. Nonākot šādā situācijā, nevajag lieki uztraukties, jo šobrīd ir pieejami dažādi veidi, kā iegūt papildus līdzekļus, un viens no tiem – ātrie kredīti. Ātros kredītus Latvijā piedāvā nebanku kreditori, un šī nozare pēdējo gadu laikā ir ievērojami paplašinājusies. Lai piesaistītu jaunus klientus, kreditori piedāvā tikai šai nozarei specifisku pakalpojumu – bezprocentu kredītu. Pirmais kredīts bez pārmaksas nozīmē to, ka, pirmo reizi aizņemoties, Tev netiks piestādītas komisijas un procentu maksas par aizdevuma izmantošanu. Ondo.lv ir parūpējies par šādu iespēju jauniem klientiem. Nonākot situācijā, kad ir steidzami nepieciešami papildus līdzekļi, izmanto iespēju pieteikties pirmajam kredītam bez papildus maksas pie Ondo.lv vai cita aizdevēja, kurš sniedz šādu iespēju!