Ondo.lv Tā gadās. 1. Sērija

Tu dzīvo savā nodabā kā prazdams un pēkšņi bladāc. Negaidīti tēriņi tev iesper pa pēcpusi. Sper tiem pretī ar Ondo.lv – jaunu un draudzīgu īstermiņa aizdevēju, kas tev pirmo aizdevumu līdz 300 eiro izsniegs bez maksas. Tā ir pieklājīga atbilde negaidītiem tēriņiem.

Ieteikumi, kā būt atbildīgam kredītņēmējam, izmantojot Ondo ātro kredītu

Ja esi interesējies par ātrajiem kredītiem, noteikti esi pazīstams ar Ondo.lv, kas ir viens no redzamākajiem Latvijas nebanku kreditoriem, kas saviem klientiem piedāvā īstermiņa jeb ātros aizdevumus internetā ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ondo.lv aktīvi piedalās atbildīgas aizņemšanās popularizēšanā, un neatkarīgi no tā, vai Tev jau ir bijuši ātrie kredīti, vai tam vēlies pieteikties tikai pirmo reizi, Tu vari būt atbildīgs kredītņēmējs, kas izvērtē visus nepieciešamos aspektus. Tālāk apskatīsim būtiskākos jautājumus, kas palīdzēs Tev aizņemties Ondo.lv ātro kredītu atbildīgi.

Vai Tev jau ir aktīvs ātrais kredīts pie Ondo vai kāda no citiem īstermiņa aizdevumu izsniedzējiem?

  • Ja Tava atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša, Ondo Tev neizsniegs otru aizdevumu, jo uzņēmums ievēro atbildīgas kreditēšanas principus un neiesaka saviem klientiem un citiem patērētājiem ņemt vairāk kā vienu īstermiņa aizdevumu vienlaicīgi;
  • Ja Tava atbilde uz šo jautājumu ir noliedzoša un Tev nav aktīva kredīta pie Ondo, Tev ir iespējas pieteikties aizdevumam – ja to darīsi pirmo reizi, Tev maksimāli pieejamā aizdevuma summa būs 300 eiro ar atmaksas termiņu 30 dienas, savukārt, piesakoties kredītam atkārtoti, Tev būs iespēja iegūt jau līdz pat 425 eiro. Būtiski piebilst to, ka pirmais aizdevums pie Ondo Tev tiks piešķirts ar 100% atlaidi komisijas maksai.