MiniCredit.lv ātrais kredīts

Minicredit aizdod ātro kredītu līdz EUR 500 uz termiņu līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu par 5, 15 vai 30 dienām. Minicredit pirmo kredītu līdz EUR 300 aizdod bez procentiem – atmaksā tik, cik paņēmi.

Dabbler.lv ātrie kredīti

Kas var saņemt Minicredit ātro kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt Latvijas Republikas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 72 gadiem, nedrīkst būt kavēti maksājumi vai pārkāptas parādsaistības citās finanšu iestādēs. Minicredit izsniedz ātro kredītu klientiem, kuriem ir oficiāli un pastāvīgi ienākumi.

Kāpēc aizņemties no Minicredit?

  • Pirmais kredīts bez procentiem;
  • Iespēja aizņemties līdz EUR 500;
  • Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu;
  • Ātrais kredīts no 20 gadiem;
  • Pirmstermiņa kredīta atmaksa bez soda procentiem;

Personām, kas nezina, kas ir Minicredit ātrais kredīts, tas ir īstermiņa kredīts, pazīstams arī kā ātrais kredīts internetā. Tas ir lielisks veids, kā aizņemties tiem, kas nevar vai nevēlas aizņemties no tradicionālajiem aizdevējiem, piemēram, bankām vai privātajiem aizdevējiem. Šādiem kredītiem tiek piemērotas augstākas procentu likmes sakarā ar to ērtību un īso atmaksas periodu. Minicredit ātrā kredīta atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām no brīža, kad tiek saņemts ātrais kredīts.

Ja personai ir bijušas kredīta problēmas pagātnē (slikta kredītvēsture), Minicredit ātrais kredīts nav risinājums. Tiem, kam vienkārši vajadzīga palīdzība savu finanšu organizēšanā, kredītu konsultāciju pakalpojumi varētu būt tieši tas, kas nepieciešams.

Pasaule pašlaik piedzīvo ekonomiskas grūtības. Augsts bezdarbs, apstājies mājokļu tirgus un nav redzami uzlabojumi, kas dotu cerības nākotnei. Latvija šķiet ir vissliktākajā stāvoklī, un Latvijas iedzīvotāji izjūt lielu ekonomisko spriedzi. Bez sagaidāmiem ekonomikas stāvokļa uzlabojumiem, kur cilvēkiem vērsties pēc finanšu palīdzības, kad nepieciešama papildus nauda? To iedzīvotāji neparedzētiem izdevumiem iegūst no Minicredit ātrajiem kredītiem internetā.

Ja algas diena vēl ir nedēļu attālumā, bet auto remonts vai neatliekamā medicīniskā ārstēšana ir nepieciešama, iekrāti naudas līdzekļi tiešām palīdz. Ja personai nav papildus naudas šādiem atgadījumiem, tas var būt postoši. Šādos gadījumos ātrais kredīts internetā var cilvēkam palīdzēt tikt cauri grūtam posmam.

Viss, kas personai ir jādara, ir jādodas pie Minicredit un jāsniedz informācija, piemēram, vārds, uzvārds, bankas konta informācija, dzīves vieta, un kontaktu numuri. Kad informācija ir pārbaudīta, persona var iegūt Minicredit ātro kredītu.

Nav slēptu maksu, par ko jāuztraucas, apspirinot kredītu. Var būt nomācoši domāt, ka viss ir nokārtots un pēkšņi saņemt citus, iepriekš neminētus maksājumus. Minicredit ātro kredītu kompānija internetā skaidri izklāsta visas kredīta izmaksas, lai pēc tam nebūtu jāpiedzīvo nepatīkami pārsteigumi. Pieteikšanās Minicredit ātrajam kredītam ir bez maksas un aizņem tikai dažas minūtes no cilvēka laika personīgā mājokļa ērtajā vidē vai vietā, kur pieejams internets.