Loterijas

Kurš gan nav vēlējies pārbaudīt savu veiksmes faktoru un noskaidrot, vai ar veiksmes palīdzību vien, iespējams iegūt sen kārotas lietas vai pat tikt pie veselas bagātības. Viens no visā pasaulē zināmiem un diezgan izplatītiem veiksmes testēšanas veidiem ir loterijas, kuras rīko visdažādāko preču un pakalpojumu pārdevēji, kā arī speciāli uzņēmumi.

Lai gan pasaulē bagātākā loterija norisinās Spānijā un tajā ik gadu piedalās vairāki miljonu cilvēku, arī Latvijā ik dienu pastāv vairākas iespējas pārbaudīt savu veiksmi un iegūt dažāda veida balvas.

Kā izvēlēties loteriju un uzzināt vai tā ir īsta?

Darbs

Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā, dažādos sociālajos tīklos, ik dienu atrodami vairāki desmiti loteriju, kurās ikvienam tiek piedāvāta iespēja laimēt elektrotehniku, naudu vai jeb ko citu. Daļa no uzņēmumiem šādā veidā reklamē savu preci vai pakalpojumu un vēlāk godprātīgi izvēlas laimētāju, kam arī balva tiek nogādāta, taču daļai šī loterija tā arī paliek, kā reklāma un izloze nemaz nenotiek, tāpēc ir svarīgi saprast, kuros gadījumos, loterijās ir vērts piedalīties un kuros, Jūsu veiksme tā arī nekad netiks pārbaudīta, jo laimētāji nemaz netiek izlozēti.

Latvijas likumdošana nosaka, ka oficiāli rīkotajām loterijām ir jābūt reģistrētām un tām jābūt iepriekš noteiktam balvu fondam, kā arī loterijas norises laikam un izlozes datumam. Ja loterija kurā grasāties piedalīties neatbilst iepriekš minētajiem nosacījumiem, pastāv iespēja, ka tajā nemaz nav iespējams laimēt.

Kā piedalīties loterijā?

Tā kā loteriju noteikumi mēdz būt visdažādākie, lai piedalītos un laimēt balvu, vispirms būtu jāiepazīstas ar loterijas noteikumiem un laimesta piešķiršanas kritērijiem.

Lai laimētu lielākus vai mazākus naudas laimestus, kādā no speciālajām Latvijas Loto vai citām līdzīgām loterijām, iesākumā jāiegādājas loterijas biļete un jāseko uz tās minētajiem nosacījumiem. Loterijas biļetes var sniegt iespēju laimēt uzreiz vai arī konkrētā laikā, kad notiek laimesta izloze.

Ja esat nolēmis piedalīties loterijā, noteikti noskaidrojiet, kad un kur tiks publicēti balvu ieguvēju vārdi, lai nepalaistu garām mirkli, kad loterija noslēgusies un balva piešķirta Jums vai kādam, kurš šoreiz izrādījies veiksmīgāks.