Latcredit ātrais aizdevums

Latcredit ir jauns kredītdevējs, kas LR iedzīvotājiem piedāvā aizņemties ātro aizdevumu. Aizdevumu firmas īpašnieks ir Lateko līzings AS, kas reģistrēts jau 1997. gadā. Tātad, aiz firmas ir ilgu gadu pieredze darbā ar finanšu līdzekļiem un, protams, arī klientiem. Šajā rakstā tiks apskatīts Latcredit.lv piedāvātais ātrā aizdevuma pakalpojums.

Kāpēc izvēlēties Latcredit ātro aizdevumu?

  • Kredītu izsniedz 10-15 minūšu laikā.
  • Izdevīgas akcijas tiem, kas vēlas ko laimēt.
  • Ērti saņemt, ērti atdot.
  • Caurskatāmi nosacījumi.

Latcredit ātrais aizdevums

Latcredit kredīts būtībā ar neko daudz neatšķiras no citiem ātrajiem aizdevumiem, taču jau tas vien, ka pie apvāršņa parādījusies jauna firma, ir nozīmīgi tiem, kas vēlas 1. aizdevumu saņemt bez  proc. maksas. Populārākie kredītdevēji, piemēram, Vivus.lv vai SMSCredit.lv ir tik bieži lietoti, ka 1. aizdevumu pie viņiem bez procentiem var saņemt tikai retais. Tāpēc klientiem, kas ātro kredītu izmanto bieži, jebkura jauna aizdevēja parādīšanās padara tirgu pievilcīgāku.

Lateko, cita starpā, ir darbojies savādākās finanšu lietās, piemēram, līdz 2006. gadam darbojās arī “Lateko banka”, kas tagad zināma kā “Norvik banka”. Interesanti, ka Lateko ir viena no pirmajām līzingu firmām, kas sāk izsniegt ātros aizdevumus. Iespējams, ka tas kļūs par tendenci, jo līzinga kompānijām, kam ir lielāki pieejamie līdzekļi, noteikti ir interese par šo tirgu, kurā, tiesa, ielauzties kļūst arvien grūtāk.

Kādi ir nosacījumi, lai aizņemtos no Latcredit?

  • Jums jābūt vismaz 20 gadus vecam LR iedzīvotājam.
  • Jābūt arī aktīvam mobilajam pieslēgumam un bankas kontam.
  • Jūsu kredītvēsturē nedrīkst būt robi (t.i., tā nedrīkst būt sabojāta).
  • Latcredit, lai izvērtētu jūsu spēju kredītu atmaksāt, pieprasa no VSAA izziņu par pēdējo 6 mēnešu ienākumiem.

Latcredit pieprasa regulārus ienākumus. Tomēr šī prakse arī jūs pašus nostāda drošākā pozīcijā, jo nevarat aizņemties, ja nav drošas garantijas, ka kredītu spēsit atmaksāt. Latcredit piedāvā 1. aizdevumu saņemt bez procentiem, kas, ja jums ir regulāri ienākumi, ļaus izmantot šī kredītdevēja aizdevumus bez procentiem. (Bet atcerieties – kavējot atmaksu, 1. aizdevuma bonuss dzēšas, kā tas pierasts arī pie citiem kredītdevējiem.)

Aizņemies atbildīgi

Atbildīgi aizņemties, protams, ir tikai vārdi, kas varbūt nedaudz pastiprināti ar nepilnu asonansi. Vissvarīgākais ir princips, ka, atbildīgi aizņemoties, jūs izvērtējat to, kad un kā varēsit atdot kredītu, neaizmirstot arī par to vai to atdodot nākotnē neradīsiet robu savās personīgajās finansēs. Pie konkrētā kredītdevēja atbildīga aizņemšanās ir gandrīz vai obligāta – tiek pieprasīta VSAA izziņa par ienākumiem. Taču uz jūsu sirdsapziņas paliek tas, cik droši ir tas, ka jūsu ienākumi spēs segt izsniegto kredītu.

Latcredit ātrais aizdevums – viegli saņemt, viegli atdot.