Ladyloan ātrie kredīti

LadyloanLadyloan ir jauns, taču strauji augošs un atpazīstamību gūstošs nebanku aizdevējs, kura piedāvājumu klāstā ietilpst īstermiņa aizdevumi jeb ātrie kredīti dažādām dzīves situācijām.

Apmeklējot ladyloan varētu šķist, ka aizdevums paredzēts tikai dāmām, taču izdevīgie aizdevuma nosacījumi un zemās procentu likmes noteikti piesaistīs arī kungu uzmanību.

Pieteikties Ladyloan kredītam

Saņemt aizdevumu

Pieteikties aizdevumam ir pavisam vienkārši, turklāt pirms pieteikuma aizpildīšanas, ikvienam klientam ir iespēja uzdot interesējošos jautājumus aizdevumu speciālistam, iepazīties ar līguma noteikumiem, kā arī atrast visdažādāko informāciju par un ap aizdevēju un tā piedāvājumu. Pieteikuma aizpildīšana parasti neaizņem vairāk kā 15 minūtes laikā, tāpat arī aizdevējs nekavējas ar aizdevuma apstiprinājuma vai noraidījuma sniegšanu un nosūta to 15 minūšu laikā no reģistrācijas maksas (1 centa) saņemšanas brīža, līdz ar to izmantojot ladyloan.lv ātro kredītu,nauda bankas kontā būs pieejama aptuveni 30 minūšu laikā, ja reģistrācijas veikšanai izmantojat Swedbank, Citadele, Norvik, Noredabank, taču nākošajā dienā, ja izmantojat kādu citu banku.

Lēmums par aizdevuma piešķiršanu tiek nosūtīts īsziņas (SMS) un e-pasta veidā. Aizdevumi tiek izsniegti katru dienu, aizdevēja noteiktajā darba laikā, kas ir no 8.00 – 22.00 darba dienās un no 10.00 – 20.00 brīvdienās.

Noteikumi, kas jāievēro, lai pieteiktos Ladyloan aizdevumam

Personai, kura piesakās aizdevumam:

  1. Jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam ar valsts izsniegtu personas kodu. (var būt arī nepilsonis)
  2. Jābūt vismaz 20 gadus vecai.
  3. Jābūt aktīvam mobilā tālruņa pieslēgumam un bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām.

Izskatot aizdevumu pietikumus tiek ņemti vērā jūsu regulārie ienākumi un kredītvēsture, tāpēc lielākas izredzēs saņemt vēlamo aizdevumu ir personām ar stabiliem ienākumiem un labu kredītvēsturi.

Kāpēc Ladyloan ātrie kredīti internetā?

Salīdzinājumā ar citiem Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem, ladyloan piedāvātā aizdevuma procentu likme ir viena no zemākajām, tāpēc tieši šī aizdevēja piedāvājums dažādās dzīves situācijas varētu kļūt par izdevīgāko risinājumu finansiālu problēmu gadījumā.

Dabbler un Ladyloan atgādina

Aizņemoties atbildīgi un rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt, ar kredītsaistību izpildi nevajadzētu rasties problēmām, taču, ja nu neparedzētu apstākļu rezultātā, klients aizdevuma atmaksu nespēj veikt iepriekš noteiktajā termiņā, ladyloan piedāvā atmaksas termiņa pagarināšanu par 15 vai 30 dienām. Lai gan šis pakalpojums nav bez maksas, tas ļauj izvairīties no parādsaistībām un sniedz laiku atrisināt finansiālos sarežģījumus.

Ņemiet vērā, lai aizņemtos izdevīgi, jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atgriezt aizdevumu laikus.