Kuri aizdevēji aizdod bez procentiem?

Nav noslēpums, ka mūsdienās kredīts ir vispopulārākais veids, kā aizņemties pēkšņi savajadzējušos naudas līdzekļus, kas uzreiz nav pieejami. Jā, ir iespējams arī tāds variants kā bezprocentu kredīts – aizdevums bez komisijas maksas. Nereti rodas jautājums, kur vislabāk veikt aizņēmumu – lai uz to pareizi atbildētu, ir mazliet jāielūkojas esošajā situācijā.

Kur vislabāk aizņemties naudu?

Aizņemties

Varat izvēlēties sev tīkamāko veidu, kā aizņemties vēlamo summu – patēriņa vai hipotekārais kredīts bankā, studiju kredīts, ātrais kredīts u.c. iespējas, kas nereti skan vilinoši. Izvērtējiet prioritātes – gadījumā, ja nepieciešams apjomīgs aizdevums, tad vispiemērotākais risinājums šo daudzo variantu vidū ir banku piedāvātie pakalpojumi, kaut gan šai gadījumā kredīta ņēmējam ir jāatbilst stingrām banku izdotām prasībām, piemēram, jābūt atbilstošai kredītvēsturei, jānoformē vairāki dokumenti, piemēram, izziņa no darba, galvojums, ķīla, tomēr tikai bankas spēj nodrošināt lielu summu aizdevumu, kas vajadzīgs apjomīgiem projektiem (studijas, mājokļa kapitālremonts, jaunas automašīnas iegāde, biznesa uzsākšana utt.).

Kad naudu ieteicams aizņemties pie nebanku kreditoriem?

Ja Jūsu plānos ir aizņemties nelielu naudas summu, ir vērts apdomāt ātrā vai SMS kredīta sniegtās iespējas, jo šiem kredīta veidiem ir būtiskas priekšrocības, salīdzinot ar banku sniegtajiem aizdevumiem. Te nu arī ir vispatīkamākā daļa – praktiski visi ātrā kredīta piedāvātāji Latvijā jaunajiem klientiem piedāvā pirmo kredītu ņemt bez maksas, respektīvi, bez komisijas maksas un procentiem. Lai kāda būtu situācija, tomēr šobrīd neviena banka nespēj piedāvāt jebkādas summas kredītu ar 0% komisijas maksu, citiem vārdiem, bez uzcenojuma – tas ir būtiski. Var teikt, ka šajā aspektā ātrā aizdevuma kredītkompānijas ir soli priekšā, lai gan kritiķi bieži saka pretējo.

Kad varu aizņemties bez procentiem?

Jebkuram klientam jāzina, ka šāda opcija pie viena aizdevēja iespējama tikai personām, kas noformē aizņēmumu pirmo reizi pie šī kreditora. Jūs ierobežo arī summas ierobežojums, jo šis variants parasti ir spēkā tad, ja kredīta summa ir nepārsniedz 250 – 300 eiro, kā nu pie kura aizdevēja. Šobrīd aizdevums ar 0% kredītlikmi vairs nav retums, bet gan standarta pakalpojums teju visās ātrā kredīta kompānijās. Mūsdienās daži, izmantojuši šo iespēju vienreiz, dodas tālāk pie nākamā aizdevēja, kurš gluži tāpat piedāvā noteiktu naudas summu bez maksas – ja var to atmaksāt, tad kāpēc gan ne.

Bezprocentu kredītam – jā vai nē?

Bezprocentu kredīts

Protams, ka jebkurš atzīst – kredīts ar 0% likmi, bez šaubām, ir izdevīgs pakalpojums. Tas pat rosina vajadzības gadījuma droši aizņemties līdzekļus, tomēr sabiedrībā un masu medijos nereti ir novērojama visai skeptiska attieksme pret šo metodi. Taču informācijai der zināt, ka bezprocentu kredīts, kas no sākuma Latvijā iesākās kā konkurences radīta vienreizēja akcija, nu ir kļuvis par normu. Šī bezprocentu likmes noruna kredītdevējam jāievēro, lai spētu konkurēt darba tirgū, jo nu bez tā faktiski nevar.

Vai bezprocentu kredīts strādā uz visiem kredītiem?

Skaidrības labad der ielāgot vēl un vēl – ir tā, ka pirmā kredīta nulles apmēra procentu likme patiešām attiecas tikai uz pirmo kredītu. Jebkurā gadījumā, Jums aizņemoties atkārtoti, ieteicams vienmēr rūpīgi pārskatīt līguma nosacījumus! Ir derīgi katru reizi iepazīties ar kredīta procentiem, atmaksas termiņiem, iespējām tos pagarināt, gada procentu likmi, izņēmuma gadījumiem utt. Ja ir iespēja izkļūt no nepatīkamas situācijas, aizņemoties saprātīgi, bezmaksas aizdevums ir atbilde negaidītiem finansiāliem sarežģījumiem – ja varat to atmaksāt, tā ir iespēja Jums.