Kur saņemt papildu summu pie esoša kredīta?

Protams, visiem gadās, ka ar esošajiem līdzekļiem nepietiek. Vai var saņemt papildu summu pie esoša kredīta? Var gan. Bet nereti ir vērtīgi saprast, kāpēc tā notiek – ja šis nav vienīgais gadījums, bet gan jau regulāra prakse, tad nopietni jāaplūko savs finanšu stāvoklis. Šajā situācijā ir jāmēģina saskatīt, kur ir problēma, jo, ja naudas trūkums pat ar kredīta palīdzību arvien atkārtojas, ir jācenšas kaut kas mainīt savā naudas plūsmā. Pavisam iespējams, ka, samazinot izdevumus tur, kur tas ir nepieciešams, varat mainīt sava budžeta stāvokli.

Kuri aizdevēji piedāvā šādu iespēju – aizņemties papildus?

Ir izveidojusies situācija, kas ir labvēlīga tiem, kam interesē šis jautājums, un tā ir sekojoša: daži kredītu devēji Latvijā tomēr piedāvā iespēju aizņemties atkārtoti, kad iepriekšējais kredīts vēl nav atmaksāts. Šo pakalpojumu piedāvā tādi uzņēmumi kā SMScredit.lv, Ondo.lv, kā arī Vivus.lv. Pirmajā gadījumā pie SMScredit.lv ir iespējams paņemt papildu summu, ja Jums ir aktīvs kredīts un Jūsu pieejamais kredītlimits ir vai nu lielāks, vai nu vienāds par 5 eiro.

SMScredit.lvOndo.lvVivus

Tas nozīmē to, ka Jums ir iespēja saņemt klāt vajadzīgos finanšu līdzekļus, šo funkciju varat veikt savā lietotāja profilā mājas lapā SMScredit.lv vai arī zvanot pa klientu apkalpošanas tālruni. Esiet informēts, ka Jūsu kredīta atmaksas termiņš nemainīsies, tas ir, kāds tas bija pirms papildu summas aizņemšanās, tāds tas arī paliks, tāpēc rūpīgi apdomājiet, vai spēsiet atmaksāt šo papildinājumu, nesabojājot savu kredītvēsturi (kā zināms, pēcāk tā izšķir, vai varēsiet aizņemties vēlreiz). Pēc tam Jums tiks sagatavots jauns kredīta atmaksas rēķins, tajā būs iekļauti abi rēķini, gan esošais, gan jaunās papildu summas rēķins.

Abi augstākminētie kreditori (Ondo.lv un Vivus.lv) piedāvā līdzīgu iespēju: varat palielināt savu esošā aizdevuma summa sava kredītlimita ietvaros, kāds Jums ir noteikts pie šī aizdevēja, kurš sniedz Jums kredītu. Ņemiet vērā, ka, tā kā vienam cilvēkam var noformēt tikai vienu aizdevumu, tad šī papildu summa tiks apvienota ar esošo kredītu, kas Jums jau ir. Šo soli var izdarīt savā klienta profilā mājas lapā, piesakot papildu aizdevumu nākamajam kredītam.

Kā var aizņemties papildu summu klāt pie jau esošajiem līdzekļiem, neizmantojot ātro kredītu?

Gan bankas, gan nebanku kreditori piedāvā overdraftu, kas nodrošina to, ka Jums ir pieejama summa līdz konkrētam limitam, kuru varat tērēt. Šajā ziņā esat ieguvējs tajā, ka samaksa tiek prasīta tikai par reāli iztērēto summu. Tas nozīmē, ka varat būt drošs, ka maksājat tikai par to naudu, ko esat iztērējis. Pēcāk arī komisijas maksa tiek prasīta tikai par to summu, ko reāli esat izdevis.