Kur saņemt nelielu aizdevumu?

Laiki mainās, taču, nonākot naudas grūtībās vai arī nespējot atļauties kārto un tik ļoti nepieciešamo, jautājums par to, kur saņemt nelielu aizdevumu par izdevīgāko cenu, vēl aizvien ir aktuāls. Lai gan sociālajos tīklos un masu medijos neskaitāmās reklāmās tiek solīts pats lētākais un labākais aizdevums, ne vienmēr rodas skaidrība par aizdevēju piedāvātajiem nosacījumiem un izdevīgumu salīdzinājumā ar citu kredītdevēju piedāvājumiem.

Lai izvēlētos jūsu situācijai piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu, kā arī saprastu, kur saņemt nelielu aizdevumu nepārmaksājot, nākas veikt kredītu salīdzināšanu un šī brīža piedāvājumu izpēti. Iepriekš minētās darbības varētu izklausīties sarežģītas un laikietilpīgas taču tā nav. Kredītu salīdzināšana aizņems vien pāris minūtes, ja to veiksiet kādā no internetā pieejamajām, speciāli šim nolūkam izveidotajām vietām.

Kā tiek veikta kredītu salīdzināšana?

Kredīti

  • Lai salīdzinātu aizdevumus, jums jāzina, cik lielu summu vēlaties aizņemties un cik ilgā laikā to spēsiet atgriezts.
  • Kad esat noskaidrojis iepriekš minētās detaļas, tabulā, kurā izkārtoti visu aizdevēju piedāvājumi, meklējiet, kuri no aizdevējiem piedāvā kredītu, kas atbilstu jums nepieciešamajai naudas summai un vēlamajam atmaksas termiņam.
  • Ja aizņematies pirmo reizi vai arī iepriekš esat to darījis tikai pie kāda konkrēta aizdevēja pārbaudiet, vai kāds cits no aizdevējiem varētu jums piedāvāt bezprocentu kredītu, kas atbilstu jūsu iepriekš noteiktajiem kritērijiem.
  • Ja bezprocentu kredīts jums nav pieejams salīdziniet aizdevēju piedāvātas procentu likmes un pārskatiet akciju piedāvājumu klāstu.

Visas iepriekš minētas darbības jums neprasīs vairāk kā 5 minūtes laika, taču ietaupījums, ko gūsiet izvēloties izdevīgāko aizdevumu, varētu būt ievērojams.

Svarīgi!

Pirms aizņemšanās noteikti izvērtējiet savas spējas kredītu atmaksāt un, nosakot atmaksas termiņu, vēlreiz pārliecināties vai tas nebūs par īsu. Ja rodas aizdomas, ka atmaksājot aizdevumu varētu rasties pamatīgs robs nākamā mēneša budžetā, neizvēlieties konkrēto aizdevumu, taču apsveriet domu par patēriņa kredīta noformēšanu ar dalītu (veicot ikmēneša maksājumus) kredīta atmaksu vai arī cenšaties rast citu iespēju risināt radušos situāciju.