Kredits7 ātrais kredīts

”Kredits7” ātro kredītu internetā piedāvā sākot no 100 līdz pat 400 eiro un kas pats galvenais, arī jaunie klienti var uzreiz saņemt pirmo aizdevumu ar maziem procentiem, līdz pat 300 eiro. ”Kredits7” atšķirībā no daudzām citām kreditēšanas kompānijām piedāvā plašāku atmaksas termiņu izvēlni. Piesakoties aizņēmumam pie ”Kredits7” var izvēlēties trīs dažādus atmaksas termiņus, tie būs uz 15, 21 vai 30 dienām. Aizņemoties pirmo reizi pie ”Kredits7” pirmais kredīts tiek izsniegts ar maziem procentiem, tas nozīmē, ka nav jāpārmaksā procenti, nedz arī jāmaksā kādi citi maksājumi. Arī ”Kredits7” tiek piedāvātas dažādas akcijas.

Pieteikties Kredits7 kredītam

Aizņemties kredits7 ātro kredītu

”Kredits 7” saviem uzticīgākajiem klientiem piedāvā aizņemties naudas summu līdz pat 400 eiro, viss kas nepieciešams, lai varētu pieteikties šai opcijai, ir jāiesniedz pieteikums kredītam.

Kādēļ tieši ”Kredit7”

Kredits7

Pie ”Kredits7” netiek prasīta ķīla, nedz arī galvotājs. Ātro kredītu priekšrocība ir to ātrums un ērtais saņemšanas veids, kā arī  ”Kredits7” gadījumā tas ir izdevīgums, jo reāli pirmais kredīts ir ar maziem procentiem. Kā arī iepriekš pieminētās dažādās akcijas.

Kas var saņemt kredītu no ”Kredits7”

Lai varētu saņēmt aizdevumu no ”Kredits7” internetā ir jāatbilst dažām prasībām. Jums ir jābūt strādājošai fiziskai personai, kura ir Latvijas Republikas pilsonis vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Kā arī būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Jums jābūt nokārtotām saistībām ar minēto kompāniju, jo vienam klientam var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts pie viena aizdevēja.

Aizņemies atbildīgi un nepārkāp līguma nosacījumus, lai varētu aizņemties ātro kredītu arī turpmāk no vadošajiem īstermiņa kredītu izsniedzējiem Latvijā, kuri piedāvā aizņemties ātro kredītu internetā bez ķīlas, bez galvojuma un pats galvenais – pirmajā reizē ar maziem procentiem.

Ja arī ir notikusi kāda ķibele un nav iespējams atmaksāt līgumā noteikto summu noteiktajā termiņā, tad ”Kredits7” piedāvā iespēju pagarināt atmaksas laiku uz 15, 21 vai 30 dienām, samaksājot par to pagarinājuma maksu.