Kredits365 ātrais kredīts

Ātrais kredīts internetā no ”Kredits365” tā ir ātra un ērta iespēja aizņemties līdz pat 400 eiro esošajiem klientiem,  vai līdz 300 eiro jaunajiem klientiem. Jāpiebilst, ka pirmais kredīts tiek izsniegts ar maziem procentiem. Tas nozīmē, ka samaksāsi adekvātu maksu par kredīta izmantošanu! Nav vajadzīgs galvotājs, nedz arī ķīla un tas viss vien dažu minūšu laikā. ”Kredits365” piedāvā saviem klientiem lojalitātes programmu, kuras ietvaros jums ir iespēja saņemt dažādas atlaides un priekšrocības. 

Kā pieteikties

Pieteikt Kredits365 ātro kredītu

Atliek tikai doties uz kredits365 mājas lapu un reģistrēties tajā. Nākošais solis, jāaizpilda pieteikums un atliek tikai gaidīt, kad tiks ieskaitīta nauda bankas kontā. ”Kredits365” piedāva aizņemties četras dažādas summas uz trīs dažādiem termiņiem. Mazākā summa kurai Jūs varat pieteikties ir EUR 100 un lielākā ir EUR 400, kuras Jūs varat aizņemties uz 15 dienām vai pat 30 dienām. Iepriekš minētais piemērs tiek attiecināts uz jau esošajiem klientiem, jaunajiem klientiem arī tiek piedāvāti divi atmaksas termiņi, vienīgais maksimālā summa, kuru izsniedz aizdevējs ir 300 eiro. Ja jums gadījumā radīsies problēmas atmaksāt aizņemto summu noteiktajā termiņā, nav vērts nokārt galvu, jo ”Kredits365” piedāvā iespēju pagarināt aizdevuma atmaksu uz 15  vai 30 dienām, samaksājot par to pagarinājuma maksu.

Kas var aizņemties Kredits365 ātro kredītu

Lai varētu saņemt ”Kredits365” ātro kredītu internetā ir jāatbilst dažām prasībām. Jums ir jābūt strādājošai fiziskai personai, kura ir Latvijas Republikas pilsonis vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Kā arī būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Jums jābūt nokārtotām saistībām ar minēto kompāniju, jo vienam klientam var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts pie viena aizdevēja.

Kredits365

Aizņemies atbildīgi un nepārkāp līguma nosacījumus, lai varētu aizņemties ātro kredītu arī turpmāk no vadošajiem īstermiņa kredītu sniedzējiem Latvijā, kuri piedāvā aizņemties ātro kredītu internetā bez ķīlas, bez galvojuma un pats galvenais – pirmajā reizē ar maziem procentiem.