Kredīts pēc svētkiem

Vairumam cilvēku, pēcsvētku periods mēdz būt finansiāli grūts, jo svētkos sanācis pārtērēties vai finansiālais slogs izrādījies pārāk liels. Jostu savilkšana un taupības režīms varētu būt viens no veidiem, kā izkļūst no naudas grūtībām un ievirzīt finansiālo situāciju iepriekšējās sliedēs, taču, ko darīt, ja līdzekļi dzīvošanai ir apsīkuši, un līdz algas dienai vēl kāds laiciņš jāpaciešas?

Viens no risinājumiem ir aizņēmums līdz algai jeb ātrais kredīts. Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas paredzēts tieši šādiem gadījumiem. Atbildīga aizņemšanās ļaus jums sakārtot savas finanses līdz algas dienai un, atkopšanos no pēcsvētku perioda, padarīs daudz vienkāršāku.

Kredīti

 

Lai kredīta ņemšana būtu apdomāta, un tā atmaksa vēlāk neradītu problēmas

  • Aprēķiniet mazāko, jums nepieciešamo, aizņēmuma summu.
  • Kā atmaksas termiņu izvēlieties savu algas dienu vai datumu, kas ir dažas dienas pēc tās.
  • Izvēlieties izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu, kuru iespējams atrast, izmantojot kādu no aizdevumu salīdzinātājiem.

Ātro kredītu var noformēt interneta vidē, nemērojot ceļu uz kādu no klientu apkalpošanas centriem. Kredīta noformēšanas process ir ātrs un vienkāršs un neprasa vairāk par 30 minūtēm. Aizdevēju piedāvājumi atrodami internetā, un tos varat salīdzināt kādā no aizdevumu salīdzinātajiem, kuros norādīta informācija par katru no aizdevējiem.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam pēc svētkiem, jums jāatbilst dažiem standarta nosacījumiem:

  • Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam vecuma robežas no 18 līdz 75 gadiem,
  • Jāsaņem regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt aizdevumu,
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām,
  • Jābūt e-pasta adresei un mobilā telefona numuram,
  • Jūs nedrīkstat būt kavējis pašreizējos maksājumus, kā arī reģistrēts kādā no parādnieku reģistriem. Vēlams, lai jums būtu laba kredītvēsture.

Katra aizdevēja vērtēšanas kritēriji mēdz nedaudz atšķirties, bet atšķirība vērojama niansēs un cilvēciskajā faktorā, tāpēc, ja atbilstat iepriekš minētajiem nosacījumiem, grūtībām, ar kredīta saņemšanu, nevajadzētu rasties.

Kredīts pēc svētkiem, var kļūt par jūsu glābšanas riņķi, taču, pirms tā noformēšanas, vajadzētu apsvērt jūsu iespējas to atmaksāt.