Kredīts ātrais

Ātrais kredīts tiešsaistē, kas pieejams dažu minūšu laikā. Ātrais kredīts bez papildu mantas ieķīlāšanas un liekiem papīriem. Pirmais ātrais aizdevums par baltu velti jeb atmaksā tik, cik aizņēmies.

Kredīts tiks pārskaitīts uz bankas kontu. Bankas kontam jābūt, kādā no Latvijas bankām, kā piemēram, SEB, Citadele, Latvijas krājbanka un citiem. Ātrais kredīts internetā bez galvotājiem tiks pārskaitīts pāris minūtēs, kas parasti ir ap 15 un pat ātrāk minūtēm. Aizdevēja bankas konts, kas norādīts speciālajos noteikumos, mājas lapā vai aizņēmējam nosūtītajā rēķinā.

Pieteikt kredītu

Lai pieteiktu kredītu – reģistrējies un piesaki sev vēlamo summu un atmaksas termiņu. Tu vienkārši un bez problēmām visu kontrolē. Summas arī ir pieejamas, kādas ir nepieciešamas, jo ir iespējams aizņemties no 1 lata, kas noderēs, lai reģistrētu firmu līdz pat vairākiem simtiem latu. Precīzi skatīt mājas lapā. Ir vēl tāda iespēja, kā pagarināt atmaksas termiņu. Tas ir iespējams tad, kad tuvojas pirmā izvēlētā termiņa beigas. Ja nespēj atmaksāt visu laikā, tad ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu. To var izdarīt pat 7 dienām, 14 dienām un pat visām, kā jau parasti 30 dienām, kas atkal dos iespēju atlikt atmaksu. To var izdarīt vienu vai vairākas reizes. Ātrā kredīta atmaksu var atlikt neierobežotu reižu, cik vien vēlies līdz spēsi atmaksāt visu kredītu. Šis pakalpojums ir maksas, kas dod iespēju par simbolisku samaksu atlikt atmaksu uz vēlāku laiku.

5 thoughts on “Kredīts ātrais

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.