Kredīts ar priekšapmaksu

Kredīts ar priekšapmaksu nav īpaši izplatīts, jo tā noformēšanas gadījumā ievērojamu ieguvu gūst vien kredīta izsniedzējs, turklāt kredīta ņēmējam jābūt pieejamiem papildus finanšu līdzekļiem, kurus izlietot aizdevuma saņemšanai.

Izvēloties kredītu ar priekšapmaksu kredīta ņēmējs sākumā samaksā aizdevuma procentus un komisijas maksu un laika gaitā sedz pašu aizdevumu. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, kredīta ņēmējam pirms tam jāapmaksā aizdevuma noformēšanas izdevumi, komisijas maksas un procentu maksas vai citi ar aizdevumu saistīti izdevumi. Šāda veida kredīta nosacījumus varētu piedāvāt lieliem, garāka termiņa patēriņa kredītiem, taču parasti aizdevēji izvēlas noformēt kredītus ar pēcapmaksu, kas ievērojami atvieglo aizņemšanās procesu.

Aizdevējs

Tā vietā, lai noformētu kredītu ar priekšapmaksu, ikviens var izvēlēties dažāda veida aizdevumus ar daudz patīkamākiem un izdevīgākiem noformēšanas un atmaksas noteikumiem, piemēram, plašajā aizdevumu klāstā iespējams atrast kredītus, kurus iespējams saņemt 15 minūšu laikā, bez ķīlas vai galvojuma, turklāt vairākos gadījumos bez jebkādas procentu maksas. Ar šādiem nosacījumiem tiek piedāvāti vairāki ātrie un patēriņa kredīti.

Izvēloties kādu no iepriekš minētajiem, acīm redzami izdevīgākajiem aizdevumiem, procentu maksa, atkarībā no atmaksas termiņa, tiks pieskaitīta ikmēneša vai galīgajam maksājumam, ļaujot to segt pakāpeniski vai dodot laiku tās sagādāšanai, nevis pirms aizdevuma saņemšanas, kā tas ir aizdevuma ar priekšapmaksu gadījumā.

Protams varētu diskutēt par to, vai internetā pieejamie ātrie un patēriņa kredīti arī nav pieskaitāmi pie priekšapmaksas aizdevumiem, jo to noformēšanas procesā, bankas konta apstiprināšanai nepieciešams pārskaitīt 1 centu lielu reģistrācijas maksu, taču reģistrācijas maksas lielums un tālāk sekojošie aizdevumu atmaksas noteikumi vairāk atbilst aizdevumam ar pēcapmaksu.

Pēcapmaksas aizdevumi nav tikai ātrie un patēriņa kredīti, šāda veida aizdevumus izsniedz arī pret automašīnas vai nekustamā īpašuma ķīlu, kā arī tie tiek piedāvāti uzņēmumiem.

Lai izvēlētos izdevīgāko un Jums piemērotāko kredīta variantu, nav jāpavada vairākas stundas pētot aizdevumu piedāvājumus, vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir apskatīt kredītinformācijas portālā apkopoto informāciju ar visiem aizdevējiem un to piedāvājumiem, tādā veidā ietaupot laiku un apskatot visu informāciju vienkopus.

Izdevīgākā aizdevuma saņemšanai, izmantojiet kredītu devēju piedāvātas akcijas un atlaides, kasdomātas jaunu klientu piesaistei vai kā lojālo klientu bonuss. Par aizdevumu procentu samazināšanu un citām akcijām iespējams uzzināt te pat interneta vidē.

Lai gan aizdevuma ņemšana ir atbildīga rīcība, kuru nepieciešams labi apdomāt, pats aizdevuma noformēšanas process ir pavisam vienkāršs un neprasa daudz laika (ja vien netiek ņemts apjomīgs hipotekārais kredīts). Lielāko daļu no īstermiņa un vidēja termiņa aizdevumiem iespējams noformēt te pat internetā, aizpildot vienkāršu pieteikuma anketu.

Lai pēc aizdevuma nerastos grūtības aizdevumu atmaksāt, izvērtējiet savu maksātspēju un aizņemieties atbildīgi!