Kredītlīnija

Kredītlīnija ir jaunums Latvijas kredītu tirgū. Kredītlīnija ir ērts veids, kā plānot savas finanses. Labākais ir tas, ka par kredītlīniju ir jāsāk maksāt, kad nauda tiek pārskaitīta uz savu bankas kontu.

 • Zemi procentu maksājumi tikai par iztērēto summu
 • Atmaksā ātrāk un ietaupi
 • Izmanto savu kredītlimitu, kad vēlies, bet sākumā reģistrējies

Izveido savu kredītlimitu nekavējoties

Apskatīt aizdevējus

Jums tika nodrošināta ātra un ērta pieeja savam kontam 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā! Jūs varēsiet izņemt naudu, cik bieži un kādā apjomā vēlēsieties (Kredītlīnijas limita ietvaros).

Kredītlīnija ir alternatīva ātro kredītu izmantošanai, jo ātrums, pieteikums un ērtums ir līdzīgs. Kredītlīnijas priekšrocība pār ātrajiem kredītiem (lielākās daļas) ir tas, ka naudas atmaksa pirms termiņa ļauj ietaupīt uz procentu maksājumiem. Lielākā daļa ātro kredītu aizdevēju procentu aprēķinu pieteikuma brīdī un ātrā kredīta atmaksa nozīmē tikai atbrīvošanos no parāda. Arī kredītlīnija aprēķina procentu, bet pirmstermiņa atmaksa nozīmē atbrīvošanos no parāda un procentu (kopējās atmaksājamās summas) ietaupījumu, jo ir jāmaksā tikai procenti par faktiski izmantoto termiņu.

Šādu iespēju piedāvā arī Vivus.lv aizdevējs. Vivus.lv šo pakalpojuma jeb kredīta veidu ir nodēvējis par kredītlimitu. Princips ir tāds pats, jo atmaksājot naudu pirms termiņa, ir iespēja ietaupīt uz kopējām izmaksām. Gan Vivus, gan Credit24 ir lielāku kredītu summu cienījami un uzticami aizdevēji. Pateicoties šiem aizdevējiem, klientu domas par ātrajiem kredītiem ir krasi mainījušās uz labo pusi. Tas viss pateicoties profesionālai apkalpošanai, skaidri saprotamiem līguma nosacījumiem, saprātīgām procentu likmē un daudz, daudz vairāk.

Kredītlīnija un kredītlimits – Tas pats ātrais kredīts internetā ar daudz vairāk iespējām aizņemties lētāk!

Kā pieteikties kredītlīnijai

 1. Reģistrējieties un apstipriniet sava mobilā telefona numuru ar PIN kodu, kuru saņemsiet īsziņā.
 2. Pabeidziet reģistrāciju, veicot 1 centa (EUR 0.01) pārskaitījumu uz aizdevēja bankas kontu
 3. Aizpildiet pieteikumu.

Iesniegt pieteikumu

Izvēlieties savu personīgo kredītlīnijas limitu no 50 € līdz 4000 € . Atcerieties, ka Jūs varēsiet izņemt naudu, cik bieži un kādā apjomā vēlēsieties (Kredītlīnijas limita ietvaros).

Lai pieteiktos kredītlīnijai, Jums:

 • jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem
 • nepieciešami regulāri un pierādāmi ikmēneša ienākumi
 • nepieciešams bankas konts, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums
 • nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības un pārkāptas parādsaistības
Kredītlīnijas cenrādis

Noformēšanas maksa: 0 €

Kredīta gada procentu likme: līdz 47,88 %

Komisija par naudas līdzekļu izmaksas veikšanu: € 3 + 5%*

Konta apkalpošanas maksa: no 4,95 €/mēn.

Gada procentu likme (GPL): 91,50 %**

* Pirmais naudas izmaksas pieprasījums ir bezmaksas.

** GPL aprēķini ir balstīti uz pieņēmumu, ka kredītlīguma sākumā tiek izņemts maksimālais kredīta limits, kas tiek atmaksāts vienādos maksājumos 12 mēnešu laikā. GPL aprēķini ir balstīti uz augstāk norādītajām procentu likmēm un ietver Komisiju par konta apkalpošanu.

Papildu pakalpojumi:

Atgādinājums par maksājuma datumu   Bezmaksas

Maksājuma brīvdienas: € 20

Maksājuma datuma maiņa: € 5

Kredītlimita summas palielināšana: Bezmaksas

Kredītlimita summas samazināšana: € 20

Šīm summām ir tikai informatīvs raksturs. Apskatiet un salīdziniet visu informāciju, lai nerastos domstarpības.

Kad izvēlēties šo iespēju?

Kredītlīnija

 1. Svarīgi un steidzami – Tās ir tās lietas, kas parasti ir ļoti negaidītas un parasti maina Jūsu dzīvi, ja Jūs ātri neiegūstat vajadzīgo naudu. Notikumi, kas pieder pie šīs kategorijas, ir labākie iemesli, lai pieteiktos kredītlīnijai, jo tie notiek ļoti reti un Jūs parasti spējat atmaksāt naudu starp šiem notikumiem. Arī vajadzīgā naudas summa parasti ir neparedzēta un neprognozējama, tāpēc ir grūti pataupīt vienmērīgu naudas summu gaidot šos notikumus.
 2. Svarīgi, bet ne steidzami – Lietas, kas ietilpst otrajā kategorijā, ir tās, kam Jums ir vajadzīga nauda, bet parasti tie ir rēķini, kas ir regulāri (reizi mēnesī, divos mēnešos, reizi gadā, u.c.), tādēļ Jūs zināt, kad jāveic maksājums un tā summa ir noteikta, tādēļ Jūs arī zināt, cik daudz atvēlēt maksājumiem. Protams, Jūs joprojām varat izmantot kredītlīniju šāda veida notikumiem, bet ir ieteicams cik vien iespējams no tiem izvairīties. Jūs nevēlaties, lai Jūsu parāds pieaugtu, vai ne? Maksājumi, kas pieder pie šīs kategorijas parasti ir mājas vai dzīvokļa īre, auto maksājumu rēķini vai citi šādi rēķini, kam ir izveidots fiksēts maksājumu plāns. Šie maksājumi ir tie, kuros nerodas dzīvībai bīstama vai mainoša situācija, ja Jūs nespējat ātri samaksāt vajadzīgo naudu. Jums vienkārši būs jāiztērē nedaudz vairāk vēlāk.
 3. Ne svarīgi, ne steidzami – Trešais veids ietver tādas lietas, kurām Jums nekad nevajadzētu izņemt ne ātros kredītus, ne kredītlīniju. Jūs neko nepalaidīsiet garām, ja neiegādāsieties šos priekšmetus vai neiztērēsiet naudu šīm lietām. Tas ir nebeidzams cikls un pavisam noteikti vēl viens iemesls, lai saprastu, ka atbildīga aizņemšanās ir gudra cilvēka priekšrocības.