Kredīti svētkos un brīvdienās

Tuvojas svētki un brīvdienas, bet naudas nav tik, cik nepieciešams, lai beidzot atpūstos pēc neskaitāmām nostrādātām dienām? Ir pienācis laiks aplūkot labākos kredītu piedāvājumus internetā, kas radīti neilgam aizņemšanās laikam.

Pāris aizdevēji, ko vērts apskatīt

Dabbler.lv ātrie kredīti

SMScredit.lv. Viens no lielākajiem un populārākajiem aizdevējiem ne tikai internetā, bet arī pasta nodaļās un tirdzniecības vietās, lai būtu maksimāli pieejams esošajiem un jaunajiem klientiem, kuriem nepieciešams izdevīgs kredīts internetā.

Bino.lv. Viens no jaunākajiem un populārākajiem aizdevējiem Latvijā. Pazīstams ar akcijām, kurām grūti atteikt. Bino.lv ir pirmais kredīts bez procentu maksas un jebkādas komisijas maksas par kredīta izmantošanu.

Vivus.lv. Viens no lielākajiem un populārākajiem aizdevējiem. Vivus.lv izceļas ar lielām kredīta summām, ko iespējams aizņemties pat uz vairākiem gadiem. Vivus.lv ir populārs ātro kredītu un patēriņu kredītu devējs internetā vai citviet, kur iespējams pieteikties Vivus.lv produktiem.

Credit24.lv. Tas ir viens no populārākajiem un vecākajiem aizdevējiem Latvijā. Produktu klāstā ir ne tikai ātrais kredīts internetā, bet arī patēriņa kredīts internetā un kredītlīnija internetā. Katrs klients pats var izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu veidu un pārējās detaļas.

Ondo.lv. Viens no ātro kredītu līderiem, kas sniedz ātros kredītus 5-15 minūšu laikā, lai klients maksimāli ātri varētu apmierināt savas vajadzības. Protams, ka Ondo.lv piedāvā pirmo kredītu bez procentiem un strādā tā, lai kļūtu par klienta iecienītu kreditoru.

Augstāk minētie aizdevēji ir tikai daži no visiem pieejamajiem Latvijā. Ir pieejami arī citi aizdevēji, kuri sniedz līdzvērtīgus kredītus saviem esošajiem un topošajiem klientiem. Salīdzini ātros kredītus, lai aizņemtos izdevīgāk. Aizņemies atbildīgi, lai aizņemtos droši un pārliecināti. Iespēja izvēlēties aizdevuma aizdevēju salīdzinot ir brīvprātīga, taču ļoti ieteicama.