Ko darīt, ja banka neizsniedz kredītu?

Glabājot atmiņā neseno finanšu krīzi un tās radītās sekas, bankas vēl aizvien ir visai piesardzīgas izsniedzot aizdevumus privātpersonām, tāpēc bieži vien gadās situācijas, ka aizdevums tiek atteikts pat personām ar labu kredītvēsturi un ilggadējiem regulāriem ienākumiem.

Ko īsti darīt, ja banka neizsniedz kredītu?

Jautājums

Šajā Tekstā apkopti daži padomi un fakti, kas Jums varētu palīdzēt rast risinājumu, konkrētajai situācijai un vajadzības gadījumā iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus.

  • Kredīta pieteikumus izskata arī mazākas un mazāk populāras bankas, tāpēc apsveriet iespēju lūgt aizdevumu kādā no ne tik populārām, taču oficiāli licencētām un Latvijas Republikas pārraudzībā esošām bankām.
  • Paralēli bankām aizdevumus izsniedz arī valsts pārraudzīti nebanku aizdevēji, kuru kredītu procentu likmes mēdz būt nedaudz augstākas, taču izsniegšanas noteikumi piekāpīgāki. Nebanku aizdevēji izsniedz arī hipotekāros kredītus un cita veida ilgtermiņa aizdevumus.
  • Latvijas teritorijā darbojas arī krājaizdevu sabiedrības, kuras citviet pasaulē ir visai populārs un tautas iecienīts aizdevējs.
  • Pakāpeniski valstī tiek sakārtots aizdevumu tirgus un jau tagad ir ieviesti un ar laiku tiek papildus prognozēti aizdevumu saņemšanas atviegloju dažādām sabiedrības grupām, tāpēc, būtu vēlams papētīt jaunākos likumprojektus šai nozarē.

Meklējot iespēju saņemt kredītu, neaizmirstiet salīdzināt aizdevumu piedāvājumus un no visiem variantiem izvēlēties tos, kas visvairāk atbilst Jūsu vēlmēm un ir izdevīgi.