Kas ir dabbler.lv?

Dabbler.lv ir kredītu salīdzināšanas mājaslapa/blogs, kurā tiek salīdzināti labākie ātrie kredīti Latvijā. Pašlaik norādīti 11 ātro kredītu devēji – jaunākais no tiem ir Ondo.lv, bet pārstāvēti arī pārējie Latvijas “milži”. Mājaslapu ir ērti izmantot, un ikviens, to pārskatot, varēs atrast izdevīgāko un sev piemērotāko ātro kredītu. Lai saņemtu kredītu, jāizvēlas viens no piedāvātajiem un jāspiež ‘Saņemt tagad’.

Vai dabbler.lv ir uzticama mājaslapa?

Jā – lai gan tā saņem komisijas naudu no kredītdevējiem par katru piesaistīto klientu, dabbler.lv mājaslapā atrodamā informācija ir patiesa, objektīva un rada pievienoto vērtību, pārskatāmā veidā apkopojot Latvijas kredītdevēju piedāvājumu. Dabbler.lv nesliecas par labu kādam konkrētam kredītdevējam, bet gan tikai atlasa faktus un prezentē tos pārskatāmā veidā. Lai gan izteikti dažādi minējumi, tai nav nekāda sakara ar kādreiz Latvijas blogosfērā pazīstamo dabbler. Dabbler.lv apkopo sekojošo informāciju par kredītdevējiem:

  • Aizdevēja nosaukumu;
  • To, vai aizdevējs piedāvā ‘atdod tik, cik aizņēmies’ akciju;
  • Gada procentu likmi;
  • Summu, kuru piešķir, klientam aizņemoties pirmoreiz;
  • Cik procenti ir pirmajam kredītam;
  • Kredītņēmēju vecumi – minimālais un maksimālais;
  • Maksimālā summa, kuru iespējams aizņemties pie tā vai cita kredītdevēja.

Kāpēc izmantot dabbler.lv?

Kā jau minēts, to ir ļoti ērti izmantot, jo dabbler.lv pārskatāmā veidā apkopo lielu daļu Latvijas ātro un patēriņa kredīta devēju, ļaujot ātri atrast izdevīgāko piedāvājumu. Cilvēki, kuri jau kādreiz ir aizņēmušies, var atrast kādu kredītdevēju, kurš piedāvā pirmoreiz aizņemties bez maksas. Tātad – dabbler.lv nošauj divus zaķus ar vienu šāvienu, palīdzot ikvienam, kuram radusies vajadzība vai vēlme aizņemties, ietaupīt laiku un naudu.

Tāpat dabbler.lv ir bagātīgs rakstu krājums, kas palīdz orientēties milzīgajā ātro kredītu sfērā, kas Latvijā mēdz būt grūti. Lasot rakstus, varat iepazīties ar lielo, plaukstošo ātro kredītu sfēru, tās jaukajām un ne tik jaukajām pusēm. Dabbler.lv ir ne tikai sasodīti ērts un elegants salīdzināšanas portāls, bet arī viedokļu līderis laikā, kad mediji par šo nozari izvairās runāt.