Kā pārtraukt aizņemties ātros kredītus?

Daudziem klientiem aizņemoties ātros kredītus nereti rodas lielas problēmas ar to sekmīgu apmaksu. Diemžēl, ļoti daudzi debitori iekuļas lielos parādos un nespēj laikā norēķināties par paņemtajiem kredītiem, kā rezultātā rodas parādsaistības, kas ietekmē turpmāko aizņemšanos un apdraud debitora maksātspēju.

Pasargājiet sevi no ātro kredītu sloga laicīgi

Svarīgi minēt, ka Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija, sākot ar 2013. gada 18. martu, ir izveidojusi jaunu sistēmu, kas ļauj klientam ar iesnieguma palīdzību iekļaut sevi sarakstā, kam izvēlētā ātro kredītu kompānija uz noteiktu laika periodu neizsniedz prasīto kredītu. Svarīgi minēt, ka šāda veida lūgums ir neatsaucams un tas būs spēkā pēc debitora izvēles – sākot no 1 – 3 gadiem.

Priekšrocības izmantojot iesnieguma formu, kas liedz aizņemties ātro kredītu kompānijās

  • Izmantojot šo iesniegumu – Jūs varat sevi pasargāt no parādiem un dažādām naudas grūtībām.
  • Jāuzsver, ka šāda veida iesniegums ir efektīvs instruments, lai klients patstāvīgi varētu nodrošināties pret vieglprātīgu vai nesaprātīgu aizņemšanos.

Svarīgi minēt, ka iesniegumam klāt obligāti jāpievieno iesniedzēja pases kopija, uz kuras jābūt iesniedzēja rakstītam tekstam: kopija iesniegšanai Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijai. Ja ir izsniegta pilnvara, tad uz tās jānorāda apliecinājums, ka tā ir spēkā un nav atsaukta.

Iesniegumu ar kopā pievienojamajiem dokumentiem var:

  • Personiski nogādāt uz asociāciju tās darba laikā;
  • Nosūtīt pa pastu uz asociācijas adresi;
  • Nosūtīt elektroniski uz e-pasta adresi: palidziba@nebankukrediti.lv

Jāuzsver, ka šāda veida iesniegumu Latvijas Nebanku asociācija izskata 10 darba dienu laikā no brīža, kad tas iesniegts asociācijā. Pēc tam stāsies spēkā aizdevuma liegums uz termiņu, ko iesniegumā būsiet norādījis.

Nesaprātīga aizņemšanās internetā var radīt lielus parādus un sabojāt klienta kredītvēsturi. Esiet atbildīgs un saprātīgs – aizņemieties tikai tad, ja atbilstiet visiem aizdevuma līguma noteikumiem, Jums ir atbilstoši un stabili ikmēneša ienākumi, kā arī ja esat bez nenokārtotiem parādiem citās kompānijās. Ja tomēr parādi ir radušies un nespējiet ar tiem tikt galā – rakstiet iesniegumu Latvijas Nebanku Asociācijai un pasargājiet sevi no aizņemšanās internetā nākotnē.