Izdevīgāko aizdevēju TOP 5

Vai esi nonācis situācijā, kad nepieciešama noteikta naudas summa, lai nokārtotu pēkšņi radušos situāciju? Iespējams, tā ir pirmā reize, kad esi apsvēris domu par pieteikšanos ātrajam kredītam, bet varbūt iepriekšējā pieredze ar izvēlēto kreditoru Tev nav bijusi pozitīva, tādēļ gribi apskatīt citu aizdevēju piedāvājumus. Neatkarīgi no iemesla, kāpēc aizņemies no konkrētā kreditora, ja to darīsi pirmo reizi, visticamāk, Tev tiks piešķirts bezprocentu kredīts, respektīvi – Tev būs jāatdod tik, cik aizņēmies, nemaksājot procentus par kredīta izmantošanu. Šādu iespēju šobrīd piedāvā lielākā daļa nebanku kreditoru, tādēļ, lai izvēlētos sev piemērotāko, ir nepieciešams izskatīt vairākus piedāvājumus.

Kas ir bezprocentu kredīts?

Nauda

Bezprocentu kredīts ir pakalpojums, ko piedāvā nebanku kreditori, piešķirot 100% atlaidi gan procentu maksai par kredīta izmantošanu, gan arī komisijas maksai par kredīta piešķiršanu. Tas nozīmē to, ka, aizņemoties 300 eiro uz 30 dienām, termiņa beigās Tev būs jāatdod tie paši 300 eiro.

Izdevīgākie aizdevēji

Apskatot nebanku kreditoru piedāvājumu attiecībā uz aizdevumiem, kas tiek ņemti pirmo reizi, viena no būtiskākajām atšķirībām ir maksimālā naudas summa, kuru aizdevēji piedāvā. Šis ir arī viens no svarīgākajiem aspektiem, kurus Tev ir jāņem vērā, izvēloties kreditoru – cik lielu summu Tu varēsi aizņemties? Ja mēs nosakām, ka izdevīgākais aizdevējs ir tas, kurš piedāvā lielāko maksimālo aizdevuma summu, tad kā TOP 5 izdevīgākos varētu minēt:

  • Vivus.lv – pirmais aizdevums līdz 1500 eiro;
  • Crediton.lv pirmais aizdevums līdz 425 eiro;
  • VIA SMS – pirmais kredīts līdz 350 eiro;
  • Soho Credit – pirmais kredīts līdz 350 eiro;
  • Ferratum Bank – pirmais kredīts līdz 350 eiro;
  • Ondo.lv, GreenCredit – līdz 300 eiro;

Salīdzināt ātros kredītus

Protams, katrs kreditors izvērtēs Tavu kredīta pieteikuma anketu un Tavu finansiālo situāciju, uz kuru balstoties tiks pieņemts lēmums par to, kādu naudas summu Tev piešķirt – atsevišķos gadījumos tā var būt arī mazāka par maksimāli noteikto.

Pirmais kredīts bez %%% maksas – izdevīgs, ja aizdevumu vari atgriezt laikā

Viena no svarīgākajām lietām, ko nepieciešams atcerēties saistībā ar bezprocentu kredītiem, ir tas, ka šis nosacījums attiecas tikai līdz brīdim, ja vari atmaksāt kredītu laikā. Gadījumā, ja esi sapratis, ka arī, saņemot nākamo algu, nevarēsi atdod aizdevumu pilnā apmērā, uzreiz sazinies ar kreditoru un noskaidro, kādas ir Tavas iespējas – daļa no aizdevējiem šādos gadījumos piestāda kredīta pagarināšanas izmaksas, citi, nokavējuma vai soda naudas, kas var būtiski sadārdzināt Tavas kredīta kopējās izmaksas.

Ja esi nonācis situācijā, kad ir nepieciešami papildus līdzekļi, Tu vari izmantot iespēju aizņemties pirmo kredītu bez maksas, tomēr vienmēr atceries, ka ir jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.