Investīcijas labākai nākotnei

Domas par labāku nākotni bieži vien ir pirmais solis tai pretī. Viens no veidiem, kā vairot savu labklājību jau pavisam tuvā nākotnē ir veicot investīcijas, kas nestu peļņu vai samazinātu izdevumus.

Investēšanas iespējas ir visdažādākās un to plašajā klāstā ikvienam ir iespēja atrast sev piemērotāko un izdevīgāko variantu.

Populārākie no investīciju veidiem ir sekojoši:

Nauda

  • Investīcijas esošā vai jaunā nekustamajā īpašuma, ar kuru palīdzību iespējams gūt peļņu vai samazināt izdevumus par esošo īpašumu.
  • Investora loma aizdevumu nozarē. Kļūt par aizdevēju un saņemt peļņu no aizdevumu procentiem var pat tad, ja brīvo līdzekļu apmērs nepārsniedz 20 EUR. Šādu iespēju piedāvā internetā atrodamie aizdevēju un kredītu ņēmēju apvienotāji.
  • Investīcijas akcijas un investīciju fondos, kas ļauj pelnīt ar spekulācijā finanšu un kapitāla tirgos. Šo investīciju veidu var izmantot arī tad, ja nemaz tik stiprs finanšu jomā nejūtaties, jo investīciju fondos noguldīto naudu Jūsu vietā investēs pieredzējuši profesionāļi, pārskaitot Jums gūtās peļņas daļu. Lielākoties Latvijā investīciju fondus apkalpo bankas.
  • Investora loma progresīvā vai jau labi strādājošā uzņēmumā ar mērķi saņemt dividendes jeb daļu no peļņas.

Ja esat paredzējis veikt nelielas investīcijas un šai nodarbei nevēlaties veltīt daudz laika, sāciet ar sava mājokļa uzlabošanu, piemēram, novēršot siltumenerģijas zudumus, Jūs nekavējoties redzēsiet rezultātus, turklāt šī investīcija samazinās Jūsu izdevumus nākotnē un ievērojami palielinās nekustamā īpašuma vērtību.