Finanza.lv ātrie kredīti

Aizdevēja Finanza.lv devīzē skan „aizdevums ātrai izaugsmei”, kas arī atspoguļo šī aizdevēja ātro kredītu būtību. Finanza.lv ir aizdevējs, kas piedāvā divu veidu ātros kredītus, kuri abi paredzēti īslaicīgu finansiālu grūtību risināšanai.

Finanza.lv ātrie kredīti:

Saņemt ātro kredītu

  • Aizdevums līdz 30 dienām – šis aizdevuma veids sniedz iespēju aizņemtie naudas summas no 40 līdz 700 eiro ar atmaksas termiņu no 7 līdz 30 dienām. Aizņemoties no šī aizdevēja pirmo reizi, jums tiek piedāvāta iespēja saņemt bezmaksas aizdevumu līdz pat 200 eiro apmērā, taču, ja aizņematies atkārtoti, jums ir iespēja iedalīties lojalitātes programmām un saņemt 20% atlaidi komisijas maksai. Ja kredītu nespēsiet atmaksāt iepriekš noteiktajā laikā, jums būs iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu par 7, 14, vai 30 dienām, taču šis ir maksas pakalpojums.
  • Aizdevums līdz 3 gadiem – šis aizdevuma veids sniedz iespēju aizņemties naudas summas no 300 līdz 1000 eiro ar atmaksas termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Šis aizdevuma veids ir īpaši izdevīgs tiem, kuriem nepieciešams lielāks aizdevums ar dalītā maksājuma iespējām, jeb iespēju aizdevuma atmaksu veikt dalīti, iemaksājot mēnešmaksu. Patstāvīgajiem klientiem tiek sniegta iespēja saņemt atmaksas termiņu, kas ir garāks par 12 mēnešiem

Izvēloties kādu no Finanza.lv ātro kredītu veidiem atcerieties, ka šis aizdevējs piedāvā īstermiņa aizdevums un šim aizdevumu veidam raksturīgi ir būt izdevīgam tikai tad, ja izvēlāties pēc iespējas īsāku aizdevuma atmaksas termiņu, tāpēc rūpīgi izvērtējiet izvēlēto atmaksas termiņa garumu.

Pieteikties aizdevuma ir iespējams jebkurā diennakts laikā visas dienas nedēļā, taču pieteikumi tiks izskatīti un aizdevumi piešķirti tikai uzņēmuma darba laikā, kas ir no 9.00 līdz 20.00 darba dienās un no 09.00 līdz 16.00 brīvdienās un svētku dienās. Aizdevumu pieteikumu iespējams aizpildīt aizdevēja mājas lapā, taču neskaidrību gadījumā varat zvanīt uz mājas lapā norādīto tālruni vai arī sazināties ar skype vai e-pasta palīdzību.

Piedāvājam apskatīt Finanza licenci, kas dod iespēju likumīgi izsniegt ātros kredītus Latvijas Republikā.

Finanza.lv piedāvā ātru un labu klientu apkalpošanas servisu, līdz ar to kredītu saņemšana pie šī aizdevēja ir ne vien patīkamāka, bet arī drošāka.