Finanšu konsultācija

Finanšu konsultācijas piedāvā gan bankas, gan privāti uzņēmumi. Lielākoties konsultācijas bankās un citos uzņēmumos, kas nodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu, ir bez maksas.

Darbs, nauda, konsultācija

Finanšu konsultācija ļauj izprast Jūsu šī brīža finansiālo situāciju, paredzēt tās virzību nākotnē, kā arī iegūt dažādus tieši Jūsu situācijai atbilstošus padomus, kas ļautu samazināt ikmēneša izdevumus vai labāk pārvaldīt ikmēneša budžetu. Īpaši noderīgas šāda veida konsultācijas ir tiem, kas nolēmuši noformēt lielāku vai mazāku aizdevumu, vēlas iegādāties jaunu mājokli, parūpēties par finansiālo labklājību ilgtermiņā vai arī vēlas uzsākāt vai attīstīt savu biznesu.

Konsultācijas laikā vairumā gadījumu tiek:

  • Apspriestas un apzinātas Jūsu finanšu vajadzības,
  • Izvirzīti sasniedzami finanšu mērķi, kā arī ietiktas veicamās darbības mērķu sasniegšanai,
  • Izveidots plāns izdevumu optimizācijai,
  • Sagatavots personīgais finanšu plāns.

Konsultācijas laikā iespējams jautāt jebkuru Jums interesējošu jautājumu par jūsu šī brīža vai nākotnes finansēm, uz kuru varēsiet saņemt profesionālu atbildi. Ja vēlaties saņemt aizdevumu, piemēram, mājokļa iegādei, konsultācijas laikā varēsiet noskaidrot ne tikai konkrētās bankas piedāvājumu, bet arī savas izredzes aizdevumu saņemšanai un reāli veicamās darbības izredžu uzlabošanai un aizdevuma noformēšanai.

Daudzu uzņēmumu piedāvātajām konsultācijām var pieteikties internetā – bankas vai uzņēmuma mājas lapā, norādot Jums vēlamo konsultācijas vietu, laiku un galveno tēmu, par kuru konsultācijas laikā vēlēsieties runāt.

Finanšu konsultācija var kļūt par Jūsu pirmo soli uz lielāku finansiālo labklājību!