Ferratum patēriņa kredīts

Ferratum.lv bankFerratum.lv, pirmais uzņēmums, kas Latvijā sāka piedāvāt ātro kredītu, tagad ieviesis jaunu pakalpojumu – patēriņa kredītu. Ferratum.lv patēriņa kredīts ir pieejams summā no 50 eiro līdz 1500 eiro, Ja nepieciešams īstermiņa aizdevums, vari aizņemties līdz 400 eiro uz termiņu no 6 līdz 45 dienām. Ferratum.lv pakalpojumi vērtējami kā konkurētspējīgi nebanku kredītdevēju nozares ietvaros, un uzņēmums ir saņēmis Patērētāju tiesību aizsardzības centra licenci patēriņa kredīta pakalpojumu sniegšanai Latvijā.

Pieteikties Ferratum patēriņa kredītam

Saņemt kredītu

Jums tikai jāizvēlas summa un atmaksas termiņš, lai pieteikums tiktu nosūtīts klientu speciālistam, kurš atbildi sniegs dažu minūšu laikā!

Svarīgi: Swedbank un Nordea banku klientiem aizdevuma pārskaitījums tiks veikts 30 min laikā, pārskaitījumi pēc 20:00 tiks veikti līdz nākamās dienas plkst 12:00. Pārējo banku klientiem pārskaitījums tiks veikts 3h laikā vai līdz nākamās dienas plkst 12:00.

Ko der zināt par Ferratum.lv patēriņa kredītu?

  • Pieejams personām ar regulāriem ienākumiem, no 25 līdz 75 gadu vecumam;
  • Summa – no 50 līdz 1500 eiro, taču jaunajiem klientiem pieejams aizdevums līdz 1000 eiro;
  • Ērti atmaksāt pa daļām – atmaksas termiņš līdz pat gadam;
  • Lai aizņemtos, nepieciešams tikai mobilā telefona pieslēgums un konts kādā no Latvijas bankām;
  • Patēriņa kredīts paredzēts lielākiem pirkumiem, studiju apmaksai, kā arī svarīgu preču un pakalpojumu, piemēram, pārtikas vai slimnīcas apmaksāšanai un iegādei;
  • Patēriņa kredītu iespējams pagarināt divas reizes, pagarinot to ne vēlāk kā 7 dienas pēc atmaksas termiņa beigām;
  • Tāpat kā jebkuru citu kredītu, arī Ferratum.lv patēriņa kredītu iespējams atgriezt pirms termiņa beigām, nemaksājot par to soda naudu;
  • Noteikti apskatiet vairākus aizdevuma atgriešanas termiņus – tā kā Ferratum.lv acīmredzot piedāvā pakalpojumu klientiem, kas to atdos pakāpeniski, pašlaik piedāvājumā redzamas tādas īpatnības, ka 1000 eiro aizdevums uz 5 mēnešiem kopumā izmaksā kādus 200 eiro vairāk nekā 1000 eiro aizdevums uz sešiem mēnešiem. Esiet gudri – ietaupiet!

Kopumā Ferratum.lv patēriņa kredīts izskatās pēc vidusmēra piedāvājuma, kuriem līdzīgu var atrast pie nebanku kredītdevējiem. Lai gan tas nav pats izdevīgākais tirgū, Ferratum.lv patēriņa kredīts ir ļoti ērts un ātri izmantojams. Kad būsit pieteicies patēriņa kredītam, Ferratum.lv izvērtēs jūsu maksātspēju un pozitīvas atbildes gadījumā pārdesmit minūšu laikā aizdevums būs jūsu bankas kontā (atsevišķu banku klientiem var nākties uzgaidīt nedaudz ilgāk).

Apskatīt visus Ferratum piedāvājumus

Apskatīt aizdevējus

Informatīvs piemērs: Ferratum patēriņa kredīts 500 eiro apmērā ar termiņu uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums ir 68.68 eiro. Kopējā summa, kas jāmaksā: 824.10 eiro. GPL – 175.06%, procentu likme gadā – 65.72%. Precīza informācija pieejama Ferratum mājas lapā.