Ferratum.lv ātrais kredīts

Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā, kas ļauj ikvienam klientam noformēt ātro kredītu, aizsūtot vienkāršu īsziņu (SMS kredīts). Ferratum aizdod ātro kredītu līdz EUR 400 uz termiņu līdz 45 dienām. Pirmais kredīts līdz 350 eiro tiek izsniegts bez procentiem. 

Pieteikties Ferratum kredītam 

Paņemt Ferratum kredītu

Ferratum ātro kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotājs, kas ir vecumā no 21 līdz 75 gadiem ar bankas kontu, e-pasta un mobilo telefonu. Aizņēmējam jābūt nevainojamai kredītvēsturei – bez pārkāptām kredītsaistībām un kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu no Ferratum?

  • Pirmais kredīts bez procentiem;
  • Ātrais kredīts līdz EUR 400;
  • Atmaksas termiņš līdz 45 dienām;
  • Nauda bankas kontā tikai 15 minūtēs;

Ir daudzas lietas, ko var darīt ar Ferratum ātro kredītu, kad īsā laika periodā ir nepieciešama neliela naudas summa. Šeit mēs pastāstīsim par dažām lietām, ko Jūs varat darīt ar Ferratum ātro kredītu, kas dos Jums ilgtermiņa labumu, kā arī dažas lietas, ko patiešām nevajadzētu darīt ar šo kredītu.

Pārtikas preču iegāde ar Ferratum ātro kredītu

Kredīta izmantošana pārtikas preču iegādei var sniegt Jums labumu ilgtermiņā. Tas ir tādēļ, ka iegādājoties nepieciešamās pārtikas preces ar ātro kredītu, Jums ir iespēja ietaupīt naudu, kuru Jūs būtu izmantojis pārtikas preču iegādei no algas vai ienākumiem, tādējādi dodot iespēju sekmīgi atmaksāt kredītu. Tas var palīdzēt Jums palikt nodrošinātam un palīdzēs Jums justies droši savā mājā. Iegādājoties pārtikas preces, kuras Jūs patiešām vēlaties iegādāties, var celt Jūsu pašpārliecinātību un palīdzēt Jums tikt galā ar lietām, ko nepieciešams izdarīt. Piemēram, ja Jūs meklējat darbu, Jums daudz labāk veiksies darba intervijās un pieteikumu aizpildīšanā, ja Jums būs iespēja ieturēt veselīgas maltītes, kad to vēlaties. Ja būsiet izsalcis, tas var traucēt Jūsu koncentrēšanās spējai un Jūsu iespējas iegūt vēlamo darbu samazināsies.

Elektronikas iegāde ar Ferratum ātro kredītu

Elektronikas preču iegāde ar ātrā kredīta līdzekļiem ir slikta ideja, jo tas var radīt grūtības sekmīgi atmaksāt kredītu un veikt citus maksājumus. Ja elektronika Jums ir nepieciešama lielākas naudas summas iegūšanai, varētu pieļaut izņēmumu. Galvenais nosacījums ir tērēt naudu tikai par lietām, kas palīdzēs atmaksāt ātro kredītu.

Dažādi naudas tērēšanas veidi

Ir daudzi veidi, kā tērēt ātrā kredīta līdzekļus. Ja Jums ir iespēja ātri tikt pie šiem kredītiem, tas situāciju var sarežģīt. Ja Jūs impulsīvi vēlaties iegādāties jaunu ledusskapi vai pavisam jaunu velosipēdu, tas var būt ļoti viegli izdarāms ar ātro kredītu. Ja Jums ir nepieciešama papildus nauda, lai pelnītu naudu, ātrie kredīti var būt noderīgi. Tie var palīdzēt iegūt lietas, kas nepieciešamas, lai dzīvotu ikdienas dzīvi ar vieglumu un piepildījumu.

Pirms aizņemieties ātro kredītu no Ferratum, izvērtējiet savas spējas to atmaksāt!