Bino.lv ātrie kredīti

Brīdis, kad Tevi pārsteidz negaidīti tēriņi, var būt stresa pilns, jo ātri ir jāpieņem lēmums, kā radušos situāciju nokārtot – aizņemties no draugiem vai ģimenes, vērsties bankā pēc tradicionālā aizdevuma, prasīt avansu darbā? Bino.lv ātrais kredīts ir radīts, lai palīdzētu Tev tieši šādās situācijās, jo nepieciešamo aizdevumu Tev ir iespēja iegūt tikai dažu desmitu minūšu laikā, pie tam bez dažādu dokumentu un citu papīru kārtošanas.

Bino.lv ātrie kredīti līdz 425 eiro, bet pirmajā reizē līdz 300 eiro. Pirmais kredīts bez procentu maksas līguma ietvaros – atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas nozīmē, ka aizņemoties no 50 līdz 300 eiro, 30 dienu laikā varēsi atmaksāt tikai tik, cik aizņēmies – 0%.

Pieteikties Bino nekavējoties

Pieteikt ātro kredītu

Bino.lv ātrie kredīti ir atbildīgs solis. Aizņemies atbildīgi!

Kāpēc izvēlēties Bino.lv ātro kredītu?

Vienkārša reģistrācija!

Lai pieteiktos Bino.lv ātrajam kredītam, vispirms Tev ir nepieciešams reģistrēties Bino.lv. To izdarīt ir pavisam vienkārši:

  • Ieej Bino.lv, izvēlies, cik lielu summu un uz kādu termiņu Tu vēlies aizņemties, un nospied “Saņemt aizdevumu”;
  • Aizpildi reģistrācijas anketu, norādot savu personas kodu, mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi, informāciju par saviem ikmēneša izdevumiem un ienākumiem, kā arī izdomājot paroli, kuru pēc tam izmantosi, lai ieietu savā izveidotajā profilā;
  • Apstiprini savu profilu un bankas kontu, pārskaitot 0.01 eiro reģistrācijas maksu un Bino.lv bankas kontu.

Pēc šo soļu izpildīšanas Bino.lv kredīta speciālisti izvērtēs Tavu pieteikuma anketu un 5-10 minūšu laikā Tev sniegs atbildi par to, vai vēlamais aizdevums Tev tiks piešķirts. Apstiprinošas atbildes gadījumā Bino.lv ātrais kredīts Tavā bankas kontā tiks ieskaitīts jau pēc 10 minūtēm.

Ērta aizdevuma pārvaldīšana!

Savā izveidotajā profilā Tev ir iespēja sekot līdzi informācijai par aizdevumu:

  • Pārliecināties par kredīta atmaksas datumu;
  • Vēlreiz iepazīties ar līguma noteikumiem;
  • Nepieciešamības gadījumā pagarināt kredīta atmaksas termiņu;
  • Uzzināt aktuālos kreditora jaunumus un piedāvājumus;
  • Pieteikties jaunam aizdevumam.

Ērta aizņemšanās!

Bino.lv ātrais kredīts ir pieejams divos veidos – tam var pieteikties internetā, apmeklējot Bino.lv mājaslapu, kā arī piezvanot uz kreditora klientu apkalpošanas tālruni un sniedzot informāciju par to, cik liels aizdevums ir nepieciešams. Tas nodrošina to, ka Bino.lv īstermiņa aizdevumi ir ērti pieejami visiem esošajiem un jaunajiem kredītņēmējiem.

Automātiski atgādinājumi!

Lai ikdienas steigā neaizmirstu par visiem rēķiniem, Bino.lv piedāvā saviem klientiem iespēju uzstādīt automātiskus atgādinājumus, kas ar SMS vai e-pasta starpniecību atgādinās Tev par tuvojošos rēķina apmaksas datumu vai kādām kreditora aktualitātēm.

Bino ātrie kredīti internetā

Saņemt kredītu

Apskati tuvāk un saproti, kāpēc Bino ātrie kredīti ir pareizā izvēle!

Atbildīgs aizdevējs – Bino.lv

Bino ātrie kredīti

Bino.lv savā darbībā ievēro atbildīgas kreditēšanas principus, tādēļ vienlaicīgi pie šī kreditora Tev var būt tikai 1 aktīvs aizdevums. Šādā veidā kreditors nodrošina to, ka tā klienti neuzņemas pārāk lielas kredītsaistības, ar kurām var būt grūti tikt galā. Tāpat Bino.lv saviem klientiem piedāvā iespēju zvanīt uz klientu apkalpošanas centru (skatīt zemāk), kur kredītspeciālisti sniegs atbildes uz visiem Tevis interesējošajiem jautājumiem. Izmanto šo iespēju, pirms aizņemies!

Bino.lv ir SIA Extra Credit zīmols. SIA Extra Credit ir uzņēmums, kura reģistrācijas numurs: 40103548796, PVN reģ. Nr: LV40103548796, Juridiskā adrese: Graudu iela 68, Rīga, LV-1058. Uzņēmumam ir atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-044. Sazināties ar bino: E-pasts: info@bino.lv, klientu apkalpošanas tālrunis: 80 20 5432

Bino.lv ātrais kredīts ir paredzēts īstermiņa naudas problēmu risināšanai, tādēļ pirms aizņemies, pārliecinies par tā nepieciešamību un savu maksātspēju!