Bezprocentu pirmais kredīts

Ātrie kredīti var būt ļoti noderīgi situācijās, kad saskaries ar ārkārtas finansiālu problēmu. Tomēr, brīdī, kad centies izvērtēt to, vai pieteikties šādam aizdevumam vai tomēr nē, var pastāvēt vairākas neskaidrības par to, kuras tad ir būtiskākās lietas, kurām būtu jāpievērš uzmanība. Pirmais kredīts bez maksas par procentiem ir piedāvājums no visiem lielākajiem nebanku kreditoriem, kas vēlas šādā veidā piesaistīt jaunus klientus, tāpēc, ja esi nolēmis pieteikties šādam aizdevumam, ņem vērā 5 nosacījumus, kuriem visiem izdevīgiem ātrajiem kredītiem būtu jāatbilst.

  1. Pieteikšanās internetā

Saņemt kredītu

Šobrīd pirmais kredīts bez maksas ir pieejams ļoti ērtā un vienkāršā veidā – piesakoties tam kreditora mājaslapā. Tev ir vienkārši:

  • Jāreģistrējas konkrētā kreditora mājaslapā;
  • Jāpārskaita 0.01 eiro uz kreditora bankas kontu;
  • Jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa;
  • Jāgaida kredīta apstiprinājums, ko parasti šādu aizdevumu gadījumā sniedz jau pāris desmitu minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.

Nauda Tavā bankas kontā var tikt pārskaitīta jau tuvāko stundu laikā.

  1. Bez ilgas un detalizētas iedziļināšanās

Lielākā daļa nebanku kreditoru, izskatot kredīta pieteikuma anketas, pievērš uzmanību personas identitātes apstiprināšanai, kā arī personas ātro kredītu atmaksas vēsturei un ienākumu līmenim, taču tie neveic tik ļoti detalizētu analīzi attiecībā uz personas ienākumiem vai citām kredītsaistībām, kā to dara bankas tradicionālo kredītu gadījumā, līdz ar to laiks, kurā Tu vari iegūt nepieciešamos līdzekļus pie nebanku kreditoriem būs ievērojami mazāks.

  1. Elektroniska līdzekļu pārskaitīšana un viegla pieeja aizdevumam

Pirmais kredīts bez maksas par procentiem, kā arī turpmākie ātrie kredīti pie tā paša vai citiem aizdevējiem visbiežāk Tev tiks elektroniski pārskaitīti uz Tavu bankas kontu, līdz ar to, lai saņemtu nepieciešamos līdzekļus ārkārtas situācijā, Tev nebūs pat jāiziet no savas mājas.

  1. Iespēja pagarināt kredīta termiņu

Ātro kredītu aizdevēju procedūras un prasības, protams, ir dažādas, bet, izvēloties sev piemērotāko aizdevumu, pievērs uzmanību tam, vai Tev nepieciešamības gadījumā būs iespēja pagarināt kredīta termiņu. Tas parasti ir maksas pakalpojums, tādēļ aizdevumu būtu nepieciešams atmaksāt noteiktajā laikā, tomēr kredīta termiņa pagarināšana var būt labāka par aizdevuma neatdošanu laikā un ar to saistītajām soda naudām.

  1. Minimāls nepieciešamo dokumentu skaits

Daži aizdevēji prasa vairāk dokumentus, citi mazāk, tomēr ātro kredītu gadījumā, kuru summas nepārsniedz 425 eiro, tiem būtu jābūt pēc iespējas mazāk.  Kreditori var prasīt pievienot personu apliecinošus dokumentus, bet, piemēram, ienākumus apliecinošus dokumentus kreditori prasa tikai tādos brīžos, kad tie vēlas pārliecināties par Tavām iespējām atmaksāt vēlamo aizdevumu.

Nauda

Aizņemies, ievērojot atbildīgas aizņemšanās principus, izvērtējot kredīta nepieciešamību, tā lielumu, kā arī savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika periodā!