Bezprocentu kredīts

Ātrais bezprocentu kredīts nozīmē tikai to, ka Jums ir iespēja aizņemties bez procentiem. Bezprocentu kredītu aizdod Latvijas ātro kredītu sniedzēji tiem iedzīvotājiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Ikviens Latvijas iedzīvotājs var saņemt bezprocentu kredītu, ja atbilst sniedzēja saņemšanas noteikumiem. Saņemiet tikai vienu bezprocentu kredītu vai vairākus, ja aizņemsieties no vairākiem aizdevējiem. Nekad neaizņemieties vairākus kredītus vienlaicīgi!

Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 300 (trīs simti eiro) uz 30 (trīsdesmit) dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 300.

Aizņemties bezprocentu kredītu

Aizņemties

GPL formula vēsturiski tika veidota, lai salīdzinātu banku aizdevumus, kuru atdošanas termiņš ir virs viena gada, bet šie kredīti tiek izsniegti līdz 30 dienām. Ja skatās bezprocentu kredītu 30 dienu procentu likmi, tad izriet, ka bezprocentu kredīta procenta likme ir 0%.

Daži bezprocentu kredītu piemēri

  • Aizņemoties bezprocentu kredītu, piemēram, EUR 50 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 50.
  • Aizņemoties bezprocentu kredītu, piemēram, EUR 120 uz 20 dienām, pēc 20 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 120.
  • Aizņemoties bezprocentu kredītu, piemēram, EUR 222 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 222.
  • Aizņemoties bezprocentu kredītu , piemēram, EUR 260 uz 14 dienām, pēc 14 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 260.
  • Aizņemoties bezprocentu kredītu, piemēram, EUR 299 uz 22 dienām, pēc 22 dienām Tev būs jāatdod tie paši EUR 299.

Ātrie bezprocentu un arī procentu kredīti ir ļoti elastīgi tādā ziņā, ka tiem nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz pieteikšanās iemeslu. Jūs varat iegūt kredītu neatliekamu vai personisku iemeslu dēļ.

Kā pieteikties bezprocentu kredītam

Iesniegt pieteikumu

Jūs varat ātri piekļūt vajadzīgajam kredītam internetā; viss, kas Jums nepieciešams, ir pieeja internetam no mājām vai darba Jūsu pusdienas pārtraukumā, ja Jums ir pieejams dators. Pieteikumu ir iespējams aizpildīt jebkurā laikā, tie vienmēr ir pieejami, kas padara pieteikšanos kredītam tikpat ērtu, ja Jums ir iespēja piekļūt internetam tikai vakaros vai nedēļas nogalēs. Kredīta pieteikumu var pilnībā aizpildīt internetā, kas nozīmē, ka Jums nav nepieciešams veikt nekādus zvanus vai runāt ar kādu. Nav nepieciešams nosūtīt pa pastu dažādus dokumentus un viss process parasti ilgst ne vairāk kā desmit minūtes. Kad esat aizpildījis pieteikumu un to iesniedzis, Jūs parasti saņemsiet e-pasta atbildi dažu minūšu laikā. Pieteikuma process neietver vairāku dienu pārbaudi, kā arī ilgus gaidīšanas periodus un Jūs parasti varat aizņemties līdz 300 eiro (nejaukt ar ātro kredītu) tikai 15 minūšu laikā.

Kā saņemšu savu bezprocentu kredītu

Tiklīdz Jūsu kredīts tiks apstiprināts, nauda tiks elektroniski pārskaitīta Jūsu norādītajā bankas kontā. Tas aizņem mazāk nekā 15 minūtes un Jūs varat saņemt naudu savā kontā, ja Jūs piesakāties kredītam darba laikā.

Atbildība

Jautājums

Esiet pārliecināts, ka Jums ir labs iemesls – Jāatzīst, ka šis ir diezgan subjektīvs iemesls, bet nedaudz izmantosim veselo saprātu. Vai Jums tiešām ir nepieciešams iegūt bezprocentu kredītu, lai iegādātos pāri kurpju? Varbūt vajag pataupīt bezprocentu kredīta iespēju citām nebaltām dienām? Es nesaku, ka tas ir pilnīgi nepareizi, bet atcerieties, ka ir diezgan daudz neplānotu un neaprēķinātu izdevumu, kuru dēļ Jūs nonācāt šajā situācijā. Kas var teikt, ka viens pāris apavu gatavojas palikt par vienu pāri, vai, nedod Dievs, palikt bez pieskaņota apģērba?

Pārliecinieties, ka noteikti spēsiet kredītu laicīgi atmaksāt – padomājiet, Jūs taču nedotos kaujā bez lodēm? Tāpat nepiesakieties bezprocentu kredītam, it īpaši apjomīgam, bez plāna kā to atmaksāt. Ja tā tiešām ir avārijas situācija, vismaz izveidojiet rezerves plānu kopā ar draugiem un ģimeni. Tiesa, tas var būt mazliet neērti un neveikli, bet vismaz Jums nebūs problēmu, atmaksājot kredītu.