Bezprocentu ātrie kredīti

Bezprocentu ātrie kredīti ir veids, kā aizņemties izdevīgi, gadījumos, kad bez aizdevuma neiztikt. Nav noslēpums, ka maksa par ātrajiem kredītiem ir lielāka nekā par hipotekārajiem kredītiem vai cietiem aizdevumiem, kuri tiek nodrošināti ar ķīlu, taču ātrie kredīti piedāvā iespēju aizņemties nelielas naudas summas uz neilgu atmaksas termiņu, tāda veidā neieslīgstot gadiem ilgās kredītsaistībās.

Bezprocentu kredīts ļauj aizņemties pilnīgi bez % maksas, nemaksājot komisijas vai procentu maksu un aizdevējam atgriežot tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties un nepārmaksājot ne centa. Šādu kredītu piedāvā vairāki aizdevēji ar nosacījumi, ka no konkrētā aizdevēja aizņematies pirmo reizi.

Saņemiet bezprocentu ātros kredītus tagad

Aizņemties

Salīdziniet un ietaupiet vienu vai vairākas reizes!

Izklausās izdevīgi, taču kur slēpjas āķis?

Ja apzinīgi pildāt visas kredītsaistības un naudu atgriežat atmaksas termiņā, par kuru iepriekš vienojāties ar aizdevēju, tad āķa nav nekāda un jūs patiešām saņemat bezprocentu ātro kredītu, taču ja nevarat naudu atgriez laikus jūs maksājat komisijas maksu kā visi citi klienti, kas aizņēmušies no konkrētā aizdevēja kredītus ar procentu maksu.

Tā kā bez % maksas kredītus izsniedz tikai tiem, kas vēl nav konkrētā aizdevēja klientu lokā, aizdevējs automātiski iegūst sev jaunu klientu, kurš, iespējams, novērtēs piedāvāto servisu un atgriezīsies kādu citu reizi, tāpat aizdevējam rodas iespēja nopelnīt tad, ja klients neatgriez aizdevumu laikus.

Vai tas ir riskanti “pirmais kredīts bez procentu maksas”?

Aizņemoties ātro kredītu bez procentu maksas jūs ne ar ko neriskējat, jo pildot kredītsaistības apzinīgi un atmaksājot aizdevumu laikus, jūs esat ieguvis izdevīgāko kredīta piedāvājumu pilnīgi bez % maksas, taču, ja rodas sarežģījumi ar kredīta atmaksu, jūs sazināties ar aizdevēju, vienojaties par turpmāko rīcību un atmaksājat aizdevumu un komisijas maksu par tā izsniegšanu, kas, protams, nav tik izdevīgi, kā saņemt bezmaksas kredītu, taču nav arī nemaz tik dārgi.

Par to vai jūsu izvēlētais aizdevējs piedāvā bezprocentu ātro kredītu, jūs varat pārliecināties tā mājas lapā vai arī kādā no dabbler.lv, kur tiek uzrādīti visi aizdevēji, kas šādu pakalpojumu piedāvā.

Pieteikties bezprocentu kredītam ir pavisam vienkārši, un tas neprasīs papildus laiku un sagatavošanos. Reģistrācija aizdevēja mājas lapā un kredīta pieprasījuma aizpildīšana parasti neaizņem vairāk par 20 – 30 minūtēm un apstiprināta aizdevuma gadījumā, nauda uz jūs bankas kontu tiek pārskaitīta nekavējoties.

Pieteikties bezprocentu kredītam internetā jau tagad

Pieteikties kredītiem

Pirms kredīta noformēšanas būtu jāņem vērā tas, ka aizņemoties pirmo reizi aizdevēji parasti nepiedāvā tik lielas naudas summas, kā aizņemoties atkārtoti, tāpēc noteikti noskaidrojiet vai aizdevējs piedāvā jums nepieciešamo kredīta summu.

Lai aizņemšanās būtu patiesi izdevīga un par kredītu nenāktos pārmaksāt, aizņemieties atbildīgi un jau laikus pārliecinieties, ka kredītu varēsiet atmaksāt termiņā, par kuru iepriekš vienojāties ar aizdevēju – parasti šis termiņš ir līdz 30 dienām.