Banknote.lv kredīti

Banknote.lv ir jauna veida ātro kredītu devējs, kas aizdod tos pašus kredītus ar līdzīgām procentu likmēm, kā, piemēram, Vivus.lv vai SMSCredit.lv, taču dara to skaidrā naudā – tāpēc šis ātro kredītu devējs arī tiek saukts par banknoti. Tas ir izdevīgi cilvēkiem, kuri vēl joprojām vairāk uzticas skaidras naudas darījumiem, kā arī tiem, kuri nevēlas, lai viņu aizdevumi parādītos kredītvēsturē. Banknote.lv aizdevumus var saņemt vairāk nekā 95 filiālēs visā Latvijā, un, visticamāk, jūsu pilsētā ir vismaz viena vai vairākas vietas, kur šo aizdevumu varat saņemt.

Kādus kredītus iespējams saņemt Banknote.lv?

Banknote

Banknote.lv piedāvā divu veidu aizdevumus – patēriņa aizdevumu un senioru aizdevumu. Abi ir ļoti līdzīgi, taču senioru aizdevums ir ar mazākiem procentiem. Pašlaik (2016. gada vasara) Banknote.lv kredīti ar summu līdz 400 eiro ir pieejami bez procentu maksas, ja aizņematies pirmo reizi uz mēnesi. Tas nozīmē, ka, paņemot 400 eiro kredītu uz mēnesi, pēc tā laika būs jāatmaksā tikai pamatsumma (400 eiro) bez papildmaksas. Sīkāk par katru no kredīta veidiem:

  • Patēriņa aizdevums – summa no 10 līdz 1600 eiro. Kredīts summā līdz 400 eiro bez papildmaksas. Pirmajā reizē var aizņemties līdz 420 eiro. Pieejams cilvēkiem no 20 līdz 60 gadu vecumam. Filiāles strādā no 8 rītā līdz 8 vakarā. Apstiprinājumu tam, vai varēsit saņemt kredītu, jums sniegs 15 minūšu laikā. Patēriņa aizdevumu varat saņemt uz laiku no 7 dienām līdz 36 mēnešiem (3 gadiem). Kredīta maksājumu varat atlikt, samaksājot summu, kas līdzvērtīga ikmēneša procentu maksājumam.
  • Senioru aizdevums – senioru aizdevums pieejams summā līdz 1000 eiro vai ekvivalenti divām pensijām. Pirmais aizdevums nav bez maksas un pieejams summā līdz 400 eiro. Procentu likme, salīdzinot ar patēriņa aizdevumu, ir mazāka. Kredīta termiņš ir līdz 24 mēnešiem un pieejams cilvēkiem no 60 līdz 80 gadu vecumam. Lai saņemtu šo kredītu, nepieciešams, lai jums ieskaita izdienas pensiju, kas apliecināma ar derīgu pensionāra apliecību.
  • Lombards – līdztekus citiem kredīta veidiem, Banknote.lv piedāvā arī klasisku risinājumu – aizdevumu pret ķīlu. Arī šis pakalpojums pieejams visās Banknote.lv filiālēs.

Saņemt kredītu

Banknote.lv galvenās priekšrocības ir tas, ka nav vajadzīgs bankas konts, kā arī naudu varat saņemt skaidrā. Saņemt patēriņa aizdevumu var ikviens, kuram ir ID karte, pase, vai CSDD izsniegta autovadītāja apliecība. Savukārt pensionāriem papildus būs nepieciešama pensionāra apliecība. Pieteikumi tiek izskatīti bez maksas, un par kredīta izsniegšanu nav jāmaksā papildus komisijas maksa. Lai gan saņemt kredītu var tikai skaidrā, uz vietas noslēdzot līgumu, naudu varat atgriezt arī ar bankas pārskaitījumu – tiesa, jārēķinās, ka tad šis aizdevums parādīsies bankas izrakstā.