Banknote ātrie kredīti

Banknote ir aizdevējs, kas piedāvā ātros un patēriņa kredītus, saņemt skaidrā, ļaujot klientam izvairīties no aizdevuma uzradīšanās bankas konta pārskatā. Banknote ātro kredītu iespējams pieteikt internetā un saņemt kādā no 100 klientu apkalpošanas centriem, kas izvietoti 39 Latvijas pilsētās.

Saņemt Banknote kredītu

Saņemt kredītu

Aizpildi pieteikumu, saņem naudu un dodies uz banknote filiāli, lai saņemtu apstiprināto kredītu.

Kā vienu no aizdevēja galvenajām priekšrocībā, salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, varētu minēt ātrā kredīta akciju, kura nodrošina bezmaksas aizdevuma saņemšanu izvēloties 30 dienu atmaksas termiņu. Aizdevumu uz 30 dienām iespējams saņemt bez maksas neatkarīgi no vai aizņematies pirmo reizi vai atkārtoti, galvenais nosacījums, lai akcija darbotos, ir atgriezt aizdevumu 30 dienu laikā.

Banknote ātrais kredīts pieejams no 10 līdz, 1600 EUR apmērā ar atmaksas termiņu uz 7 dienām līdz 36 mēnešiem jeb 3 gadiem. Aizņemoties pirmo reizi, iespējams saņemt aizdevumu līdz 400 EUR.

Banknote ātrie kredīti tiek izsniegti

  • Latvijas Republikā pilsoņiem un nepilsoņiem ar valsts izsniegtu personas kodu;
  • Personām, kuras sasniegušas 20 gadu, taču nav pārsniegušas 60 gadu vecuma robežu;
  • Personām, kuras var uzrādīt derīgu Pasi, ID karti vai CSDD izsniegtu braukšanas apliecību.

Ja atbilstat visiem iepriekš minētajiem kritērijiem, v arat pretendēt uz aizdevuma saņemšanu un aizpildīt aizdevuma pieteikuma anketu, kurā jānorāda: vārds, uzvārds, personas kods, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, kā arī ikmēneša ienākumi un izdevumi.

Pieteikumu aizdevumam atradīsiet pie paša aizdevēja internetā, kurā pieejams arī aizdevuma līgums informācija par izvēlētā aizdevuma maksājumu grafiku un atbildes un visdažādākajiem jautājumiem, kas varētu rasties saistībā ar aizdevumu. 15 minūšu laikā pēc aizdevuma pieteikuma formas aizpildīšanas, aizdevējs sniedz atbildi par aizdevuma apstiprināšanu vai noraidīšanu, kā arī klientam pieejamo kredītlimitu, kura ietvaros tas var palielināt aizdevuma summu, ja tas nepieciešams.

Ja aizdevējs sniedzis aizdevuma piešķiršanas apstiprinājumu, aizdevumu skaidrā naudā iespējams izņemt jebkurā Jums tuvākajā banknote filiālē, līdzi ņemot personu paliecinošu dokumentu.

Banknote ātrais kredīts būs piemērotākais aizdevums gadījumos:

  • Ja vēlaties aizdevumu saņemt skaidrā, saglabājot konfidencialitāti un izvairoties no kredītsaistību parādīšanās bankas konta pārskatā.
  • Ja aizdevumu vēlaties noformēt ātri bez un bez liekas birokrātijas.
  • Ja vēlaties saņemt bezmaksas aizdevumu, kuru bez problēmām spētu atmaksāt 30 dienu laikā.
Banknote kredīti

Banknote labākais piedāvājums kredītņēmējiem – pirmais kredīts bez procentu maksas līdz pat 400 eiro – atmaksā tik, cik aizņēmies. Jums nav jāņem tieši 400 eiro, jo iespējams izvēlēties summas no 10 līdz 400 eiro. Atmaksas termiņi tiek piedāvāti līdz 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām, bet iesakām pirmo kredītu ņemt uz maksimāli piedāvāto laiku, jo procenti nav jāmaksā.

Ja nepieciešama lielāka naudas summa, tad arī tā nav problēma, jo banknote piedāvā maksimāli aizņemties līdz 1600 eiro, bet atmaksa var sasniegt pat 36 mēnešus. Tas nozīmē, ka banknote aizdod gan ātros, gan patēriņa kredītus klientu ērtībām!

Ko piedāvā šis aizdevējs

Banknote

Banknote piedāvātais aizdevums ir inovatīvs, un kredīta saņemšana skaidrā naudā sniedz vairākas priekšrocības, turklāt aizņemoties atbildīgi un apzinīgi pildot visus kredītsaistību noteikumus, par aizdevumu nebūs jāmaksā.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties noformēt bezmaksas aizdevumu uz 30 dienām vai patēriņa kredītu ar dalīto atmaksas grafiku, pārliecinieties, ka spēsiet pildīt visas kredītsaistības un aizņemieties atbildīgi, tādā veidā padarot aizdevuma noformēšanu par patiešām veiksmīgu darījumu un izvairoties no nepatīkamajām soda sankcijām.