Ātrs kredīts bez ķīlas

Katru gadu arvien lielākai daļai iedzīvotāju ir grūtības segt pamata dzīves izmaksas. Uzkrājumi ir tikai retajam Latvijas iedzīvotājam. Kad tuvojas mēneša beigas un ir jāveic dažādi maksājumi, visiem laiku pa laikam ir nepieciešama palīdzība. Bankām parasti ir nepieciešamas vairākas dienas, līdz tās sniedz kredīta apstiprinājumu. Lombardi vienmēr pieprasa nodrošinājumu un parasti piedāvā niecīgu daļu no ķīlas vērtības kā kredīta summu. Par laimi, Latvijas iedzīvotājiem ir ātro kredītu bez ķīlas iespēja, kas nodrošina finansējumu mazāk kā stundas laikā, kad aizdevējs saņem pieteikumu.

Vairāki ātro kredītu uzņēmumu aktīvi meklē klientus, izmantojot akcijas un īpašos piedāvājumus. Katrs aizdevējs sola konkurētspējīgas cenas vai bezprocentu iespēju pirmajā reizē. Gudri aizņēmēji vienmēr jautā tālāk un salīdzina visas izmaksas un nodevas, ko pieprasa pazīstami un uzticami uzņēmumi. Procentu likmes ievērojami atšķiras aizdevēju vidū. Labākie uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez procentiem vai akcijas kredītu un veido GPL, pamatojoties uz faktiskajām izmaksām, kas rodas no ātrā kredīta apstiprinājuma un iesaistītā riska.

Piedāvājuma salīdzināšana

Piedāvājumu salīdzināšana ir nepieciešams solis, lai izvairītos no nepamatotām likmēm un maksām. Nozares vadošie uzņēmumi nosaka vidējo tendenci, tomēr daži uzņēmumi mēģina piemērot augstākas likmes. Pārskatiet vismaz vairākas likmes, ko reklamē populāri aizdevēji, lai izvairītos no pārmērīgām likmēm un palielinātu uzkrājumus. Visi cienījami uzņēmumi sniedz bezmaksas informāciju par procentu likmi pēc pieprasījuma. Lai noskaidrotu izdevīgu kredītu internetā – veiciet *MPL apskatu un salīdzināšanu. **GPL nav pareizs risinājums, kā uzzināt īstermiņa kredīta izmaksas!

*MPL – Mēnešu procentu likme.

**GPL – Gada procentu likme.